Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Reklama
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"

Nowe Kawkowo, Polska

17 lutego 2023, 18:00

17 lutego 2023, 18:00 - 19 lutego 2023, 14:00

Płatne

PROWADZI: WOJCIECH EICHELBERGER. Nie pozwól, by lęk ciążył na jakości Twojego życia. Zapraszamy na wyjątkowy warsztat z wyjątkowym nauczycielem!„Uwolnij się od lęku” został stworzony z myślą o osobach zmagających się z wewnętrznym lękiem, którym towarzyszy on w życiu, obciąża je i blokuje.

Reklama

Warsztat tenpozwala przejść drogę od rozbudzenia świadomości, identyfikacji lęku oraz zrozumienia jegoźródeł, aż do pełnego, głębokiego spotkania z nim. Efektem jest uleczenie ran z przeszłości, samoakceptacja i uwolnienie od ciągłych zmagań z lękiem.

Lęk destrukcyjnie wpływa na Twoje ciało, obniża odporność, powoduje ból. Towarzyszy Twoim reakcjom w wielu sytuacjach i wpływa na decyzje, które podejmujesz. Nigdy nie jest dobrym doradcą. Uświadomienie sobie jego roli w Twoim życiu, to pierwszy krok, by opanować jego niszczące działanie.

Lęk ma to do siebie, że sam siebie nakręca i potęguje. Na przykład traumy okresu dzieciństwa i dojrzewania, które zainstalowały w naszej psychice np. agorafobię, czyli lęk przed otwartymi przestrzeniami, sprawią, że w dorosłym życiu będziemy unikać otwartych przestrzeni nie tylko fizycznych, ale również mentalnych. A to znaczy, że będziemy się oddzielać od ogromnego obszaru doświadczenia życia i świata, a także obawiać się różnorakich przejawów osobistej wolności. 

Jeżeli nabawiliśmy się we wczesnym okresie życia lęku przed emocjonalnym odrzuceniem i porzuceniem, zerwaniem więzi z kimś ważnym, to w dorosłym życiu będziemy unikać nawiązywania bliskich relacji z ludźmi. A im bardziej będziemy ich unikać, tym bardziej będziemy czuć się oddzieleni, a im bardziej będziemy oddzieleni, tym bardziej będziemy się bać itd. Więc żeby przekroczyć to błędne koło, trzeba przynajmniej w jakiejś mierze naprawić tę pierwotną traumę.

Najbardziej skuteczną metodą jest świadome dotarcie do naszych najwcześniejszych lękowych doświadczeń i naprawienie ich poprzez integrację z naszą dorosłą psychiką, z obecną świadomością dojrzałego człowieka. A przy okazji zrozumienie, że lęki, które się w nas pojawiają, z reguły pochodzą z czasów, kiedy byliśmy niezdolni do poradzenia sobie z tamtymi sytuacjami i uczuciami.

Dzięki warsztatom dowiesz się :

·         Skąd się biorą Twoje lęki?

·         Czym różni się lęk od strachu

·         Wpływ lęku na Twoje ciało

·         Lęk a poczucie utraty kontroli

·         Nawykowe metody radzenia sobie z lękami

·         Meta-lęk, czyli boimy się bać

·         Nagłe stany lękowe, ataki paniki – jak sobie radzić

·         Prawdziwe źródło naszych lęków

·         Przygotowanie do spotkania z lękiem

Dowiesz się skąd się biorą lęki, przygotujesz się na spotkanie z nimi, a potem….

Skoczysz na głęboką wodę i spotkasz się z nimi, po to by je poznać, oswoić i …pokochać.

Warsztat jest propozycją podjęcia próby samodzielnego dotarcia do pierwotnych źródeł Twoich lęków i rozpoczęcia procesu ich samoleczenia. Ze wszech miar warto podjąć tą wymagającą próbę, bo przecież jeśli chcemy się rozwijać i nie tracić cennego czasu, to trzeba nam wybierać to, co jest dla nas prawdziwym wyzwaniem.

PROWADZĄCY: WOJCIECH EICHELBERGER

Wybitny psychoterapeuta, coach, trener z wieloletnim doświadczeniem. Twórca i dyrektor Instytutu Psychoimmunologii (IPSI) w Warszawie, który zajmuje się m.in. profilaktyką przeciążenia i wypalenia stresem. W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.Od lat odgrywa kluczową rolę w polskiej psychologii, m.in.: współtworzył Oddział Terapii i Rozwoju Osobowości – OTIRO oraz Laboratorium Psychoedukacji. Jest autorem wielu bestselerowych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości (m.in.: „Pomóż sobie, daj światu odetchnąć”, „Kobieta bez winy i wstydu”, „Zdradzony przez ojca”). Od wielu lat obecny w mediach: w radiu, telewizji prasie. www.wojciecheichelberger.pl  www.ipsi.pl

TERMIN:                            

17-19lutego 2023

ROZPOCZĘCIE:                

17 lutego o godz.18  (rozpoczynamy kolacją w piątek)

ZAKOŃCZENIE:               

19 lutego o godz.14(kończymy obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:      

1200 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

CENA POBYTU:               

wyżywienie 110 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie);

noclegi - w zależności od standardu od 35 zł do 140 zł za noc;

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

UWAGA:                             

Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

MIEJSCE:                           

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:                        

www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu

biuro:   662759576

Jacek Towalski     602219382

Maja Wołosiewicz - Towalska   606994366

ZAPISY: 

 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt!Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 5. Zaliczkę za pobyt  w wysokości 250 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego  „Tu i Teraz”z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem: „imię i nazwisko,17-19.II.2023”. 

Tu i Teraz Numer konta: 
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP 

Dla wpłat zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW

IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)

IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

6.      Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

7.      Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

8.      Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.

9.      Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  17 lutego 2023, 18:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  19 lutego 2023, 14:00
 • Miejsce:
  Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"
  Nowe Kawkowo, Polska
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych, Edukacyjnych "U Źródła"
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.