Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Reklama
Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM

Warszawa, Polska

24 stycznia 2023, 21:34

24 stycznia 2023, 21:34 - 31 marca 2023, 23:59

Płatne

Doświadczenie „alkoholowego dzieciństwa” niesie ze sobą konsekwencje, które przekładają się na funkcjonowanie w dorosłym życiu. Doświadczenie nieprzewidywalności zachowań, odrzucenia czy braku spójnego systemu wartości powodują pewien rodzaj przystosowania, schemat zachowań, które w dorosłym życiu mogą znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie.

Reklama

Zapraszamy osoby, które wychowały się w rodzinach alkoholowych lub dysfunkcyjnych do udziału w rocznej grupie terapeutycznej. Grupa terapeutyczna DDA/DDD rozpocznie się w marcu 2023 roku i będzie trwać do marca 2024 roku. Spotkania będą odbywać się w ramach działalności odpłatnej Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM.

Doświadczenie „alkoholowego dzieciństwa” niesie ze sobą konsekwencje, które przekładają się na funkcjonowanie w dorosłym życiu. Doświadczenie nieprzewidywalności zachowań, odrzucenia czy braku spójnego systemu wartości powodują pewien rodzaj przystosowania, schemat zachowań, które w dorosłym życiu mogą znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Problemy te najczęściej dotyczą postrzegania siebie (negatywny stosunek do siebie, lęk przed zmianą, przymus kontrolowania), trudności w przeżywaniu uczuć, rozumieniu i realizacji potrzeb, trudności w tworzeniu bliskich, intymnych relacji (postawa zależności, zachowania autodestrukcyjne).

Spotkania będą odbywać się w środy w godzinach 17:00-19:00
Planowany termin rozpoczęcia grupy – marzec 2023
Spotkania grupy w centrum Warszawy – Al. Jerozolimskie 6
Koszt jednego 2-godzinnego spotkania grupy wynosi 110 zł
WAŻNE: Przed udziałem w grupie zapraszamy na obowiązkową konsultację mającą na celu zakwalifikowanie do grupy. Koszt spotkania konsultacyjnego wynosi 170 zł.

Grupę poprowadzi Tomasz Rejent

Jeżeli czujesz potrzebę udziału w grupie, nie zwlekaj, zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązującą konsultację pod nr tel. 733-563-311 lub przez e-mail @ na której otrzymasz wszystkie informacje o planowanym procesie terapeutycznym.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  24 stycznia 2023, 21:34
 • Zakończenie wydarzenia:
  31 marca 2023, 23:59
 • Miejsce:
  Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.