Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Reklama

Warszawa, Polska

25 stycznia 2023, 00:00

25 stycznia 2023, 00:00 - 20 lutego 2023, 23:59

Bezpłatne

13 maja 2023 r. odbędzie się XIX edycja jednego z najbardziej lubianych przez warszawiaków wydarzeń kulturalnych – Nocy Muzeów. Od dzisiaj m.st. Warszawa przyjmuje zgłoszenia instytucji, które chcą wziąć udział w akcji.

Reklama

W Nocy Muzeów mogą wziąć udział instytucje, które działają na rzecz kultury, sztuki, nauki lub historii na terenie Warszawy. Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą internetowego formularza, który będzie aktywny do 20 lutego 2023 r., do godz. 23:59. Przed wypełnieniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem rejestracji.

Program przygotowywany przez instytucje powinien być bezpłatny dla wszystkich uczestników wydarzenia oraz musi rozpocząć się najwcześniej w południe 13 maja, a zakończyć w tym samym dniu lub w godzinach porannych 14 maja.

Placówki, podobnie jak w roku poprzednim, mogą zorganizować tradycyjne zwiedzanie instytucji wewnątrz, na zewnątrz lub online.

Bieżące informacje dotyczące akcji będą publikowane na Facebooku.

Rekordowa Noc Muzeów 2022

W kilkuset wydarzeniach zorganizowanych podczas ubiegłorocznej Nocy Muzeów wzięła udział rekordowa liczba osób – 230 tysięcy. Najchętniej odwiedzanym miejscem był Zamek Królewski, do którego przyszło prawie 19 tys. osób.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  25 stycznia 2023, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  20 lutego 2023, 23:59
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Urząd m.st. Warszawy

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.