Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Wzrastaj razem ze swoim Mistrzem. Zapraszamy na mentoring dla koordynatorów wolontariatu

Reklama
Cała Polska

21 lutego 2023, 00:00

21 lutego 2023, 00:00 - 31 grudnia 2023, 23:59

Bezpłatne

Zapraszamy koordynatorów wolontariatu z całej Polski do udziału w procesie mentoringowy. To propozycja dla poczatkujących, chcących zdobyć wiedzę, wzmocnić swoje kompetencje, poczuć się pewnie na stanowisku, jaki również doświadczonych w organizacji wolontariatu, chcących rozwinąć/wzmocnić konkretne swoje kompetencje/zasoby jako osoby (np. umiejętność wystąpień publicznych).

Reklama

Mentoring będzie oparty na indywidualnej relacji mentee-mentor. Mentorami będą osoby z różnych branż (również spoza wolontariatu), doświadczone w danym zakresie, z którego chce skorzystać mentee. Proces pracy w parach mentee-mentor poprzedzony zostanie szkoleniami przygotowującymi dla obu grup. Celem programu będzie również wymiana międzybranżowa: np. NGO-sy z biznesem. 

Projekt odbędzie się cyklu rocznym, spotkania Mentor-Mentee średnio 2 h raz w miesiącu. W działaniu będzie nas wspierać Polskie Stowarzyszenie Mentoringu – organizacja specjalizująca się w tego rodzaju działaniach i posiadająca know-how.

Mentoring realizowany przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w ramach projektu „Dobry wolontariat krok po kroku – budowa i rozwój wolontariatu w organizacjach pozarządowych”.

Projekt jest finansowany przez NIW CRSO w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  10 marca 2023, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  21 lutego 2023, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  31 grudnia 2023, 23:59
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.