Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Cała Polska

za 3 miesiące

16 września 2023, 00:00

Bezpłatne

Właśnie dostałem pierwsze zgłoszenie do udziału w pierwszej edycji Akcja Czysta Wisła . Zrobimy super akcję w Mikoszewie, gdzie Wisła wita się z Bałtykiem, gdzie od już trzech lat gości mnie jesienią Gmina Stegna i Sympatycy Sołectwa Mikoszewo / Nickelswalde . Tak samo będzie tej jesieni, w Mikoszewie 16 września w sobotę zorganizujemy oficjalne zakończenie i podsumowanie kilkudziesięciu akcji sprzątania, jakie odbędą się na Wiśle w tym roku.

Dominik Dobrowolski na rzece Szprewie

Dominik Dobrowolski na rzece Szprewie

Autor/źródło: Dominik Dobrowolski
Reklama

Właśnie dostałem pierwsze zgłoszenie do udziału w pierwszej edycji Akcja Czysta Wisła . Zrobimy super akcję w Mikoszewie, gdzie Wisła wita się z Bałtykiem, gdzie od już trzech lat gości mnie jesienią Gmina Stegna i Sympatycy Sołectwa Mikoszewo / Nickelswalde . Tak samo będzie tej jesieni, w Mikoszewie 16 września w sobotę zorganizujemy oficjalne zakończenie i podsumowanie kilkudziesięciu akcji sprzątania, jakie odbędą się na Wiśle w tym roku. Koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzach tą datę, bo posprzątamy Ujście Wisły - Rezerwat Mewia Łacha - mówi Dominik Dobrowolski, pomysłodawca i główny organizator akcji w Polsce.  

Jak zawsze na miejscu w akcji pomoże Ewa Świsłocka z przyjaciółmi m.in: Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie , OSP Mikoszewo . W tej i innych akcji pomoże też Credit Agricole Bank Polska , bank który ufunduje granty dla lokalnych organizatorów. #AkcjaCzystaOWisła #CleanUpVistula #WisłaNasŁączy #MniejPlastiku

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  16 września 2023, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  16 września 2023, 23:59
 • Miejsce:
  Dolina Wisły
  Od żródeł Wisły aż do Bałtyku
 • Organizator:
  Domink Dobrowolski
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.