Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Reklama

Warszawa, Polska

12 maja 2023, 12:00

12 maja 2023, 12:00 - 14 maja 2023, 14:00

Bezpłatne

Szkolenie jest adresowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych z Polski (pracowników i wolontariuszy) prowadzących lub planujących rozpocząć współpracę międzynarodową w ramach partnerskiego projektu z jednym z krajów Europy Wschodniej, Kaukazu Południowego oraz Azji Centralnej, objętych programem RITA – Przemiany w regionie.

ilustracjan zawierająca napis: Projekt na Wschód, Warszawa 12 - 14 mqjq 2023 r. Nabór zgłoszeń do 30 marca 2023 r.

ilustracjan zawierająca napis: Projekt na Wschód, Warszawa 12 - 14 mqjq 2023 r. Nabór zgłoszeń do 30 marca 2023 r.

Reklama

Jak zaplanować i napisać projekt międzynarodowy, dlaczego warto pracować nad wnioskiem zespołowo oraz co warto brać pod uwagę pracując nad projektem z partnerem – te i inne tematy poruszymy w dniach 12 – 14 maja 2023 r. w Warszawie na szkoleniu „Projekt na Wschód”.

Jeśli:

 • macie pomysł na projekt, ale nie wiecie, jak go opisać…
 • macie poczucie, że nie zawsze potraficie swoje dobre pomysły przetworzyć na projekt…

… to szkolenie jest właśnie dla Was!

Szkolenie dotyczy planowania, przygotowania i realizacji partnerskich projektów międzynarodowych i jest kierowane do osób mających w tym zakresie niewielkie doświadczenie lub niemających doświadczenia w ogóle. W ramach szkolenia będziemy pracować nad konkretnymi pomysłami na projekty realizowane z partnerami z jednego z wymienionych wyżej krajów, dlatego do udziału w szkoleniu zapraszamy przede wszystkim te organizacje z Polski, które mają już organizację partnerską na Wschodzie i wstępny pomysł na wspólny projekt. Preferowane będą zgłoszenia z organizacji planujących pracę nad projektem o charakterze demokratyzacyjnym, rozwojowym bądź wymiany doświadczeń w zakresie transformacji społecznej.

Z każdej zgłaszającej się organizacji zapraszamy dwie osoby zaangażowane w planowanie i realizowanie wschodnich inicjatyw organizacji – ze względu na specyfikę szkolenia konieczny jest udział dwojga reprezentantów z organizacji (bez możliwości późniejszej zmiany wskazanych osób).

Fundacja zapewnia uczestnikom noclegi (w pokojach dwuosobowych), wyżywienie i materiały szkoleniowe podczas warsztatu. Uczestnicy pokrywają koszty swojego przejazdu na i z miejsca szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w dniach 12-14 maja br. w Warszawie. Zajęcia rozpoczynamy o godz. 12:00 w piątek i kończymy o godz. 14:00 w niedzielę. Wymagany jest udział w całości szkolenia. Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną przekazane zakwalifikowanym osobom. Zainteresowani szkoleniem powinni wysłać swoje zgłoszenie do 30 marca 2023, korzystając z formularza.

Ramowy program szkolenia można pobrać tutaj. Warsztaty poprowadzi zespół trenerski z FED:, Katarzyna KrzemińskaTadeusz Rudzki, Agnieszka Świeczka (koordynatorzy projektów międzynarodowych w FED).

Wyniki naboru opublikujemy do 12 kwietnia 2023.

Szkolenie jest realizowane przez Fundację Edukacja dla Demokracji w ramach programu RITA – Przemiany w regionie, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  30 marca 2023, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  12 maja 2023, 12:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  14 maja 2023, 14:00
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Fundacja "Edukacja dla Demokracji"
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.