Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Reklama
Cała Polska

16 marca 2023, 11:00

16 marca 2023, 11:00 - 13 kwietnia 2023, 12:00

Bezpłatne

Weź udział w cyklu webinariów skierowanych do organizacji, które chcą rozwijać swoje myślenie strategiczne, świadomie budować swój wizerunek i z sukcesem pracować z różnymi grupami odbiorczyń i odbiorców! Cykl towarzyszy konkursowi na mikrogranty w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Reklama

Konkurs na mikrogranty na rozwój młodych organizacji został ogłoszony 1 marca 2023 roku, a termin składania wniosków minie 8 maja br. o 12:00.9 marca br. w godzinach 11:00-13:00 odbędzie się webinarium informacyjne o konkursie.

Organizatorki i organizatorzy konkursu na mikrogranty chcą stworzyć bezpieczne, uczące środowisko dla młodych organizacji, które poprzez realizację działań projektowych będą rozwijać swoje umiejętności, kulturę pracy oraz budować swój wizerunek. Przygotowane propozycje edukacyjne pomogą organizacjom określić priorytety strategiczne, ocenić zasoby i znaleźć potencjalnych partnerów, kreatywnie zaprojektować działania i ich koordynację, a tym samym – przygotować plan pracy oraz działań komunikacyjnych na najbliższy rok i opisać go we wniosku.

Mikrogranty to szansa dla najmłodszych, mniej doświadczonych organizacji, którym nie brakuje entuzjazmu do działania i determinacji do wprowadzania zmian. Cykl edukacyjny wspiera w przygotowaniu wymaganej dokumentacji, ale przede wszystkim uczy myślenia perspektywicznego i podejmowania świadomych decyzji w zarządzaniu organizacją i decydowaniu o jej przyszłości.

Harmonogram wydarzeń

Webinarium: Plan pracy organizacji (część 1. i 2.)
Ekspertka: Magdalena Krasowska-Igras
Data: 23 marca 2023 r. (czwartek)
Godziny: 11:00-13:00 
Więcej informacji i link do rejestracji.

Webinarium: Jak przygotować plan działań komunikacyjnych?
Ekspertka: Joanna Szymańska
Data: 30 marca 2023 r. (czwartek)
Godziny: 11:00-12:00
Więcej informacji i link do rejestracji.

Webinarium: Projektowanie działań z wykorzystaniem design thinking (część 1. i 2.)
Ekspertka: Noemi Gryczko
Data: 4 i 13 kwietnia 2023 r. (wtorek i czwartek)
Godziny: 11:00-12:00
Więcej informacji i link do rejestracji.

Narzędzia i dostępność

Webinaria odbędą się na platformie Zoom i będą tłumaczone na żywo na polski język migowy. Nagrania webinariów z napisami będą dostępne na stronie Programu (w zakładce „Biblioteka”) oraz na kanale Programu na YouTube.

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego (lider), Fundacja Edukacja dla Demokracji i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Program jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG i Funduszy Norweskich. Jego budżet to 26 milionów euro.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  16 marca 2023, 11:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  13 kwietnia 2023, 12:00
 • Organizator:
  Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.