Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Krakowski Park Technologiczny

Podole 60, Kraków, Polska

W środę, 12:00

29 marca 2023, 12:00 - 30 marca 2023, 14:00

Bezpłatne

Linking Foundation (Polska) i ECWT (Norwegia) zapraszają na dwudniową międzynarodową konferencję “Brokerzy Innowacji Społecznych”. Prelegenci z całej Europy poruszą tematy, takie jak rola innowacji społecznych – lokalnie i globalnie, praktyczne aspekty wdrażania innowacji społecznych czy możliwości finansowania. Zaprezentujemy także przykłady dobrych praktyk z Polski i Europy.

Kiedy? – Marzec 29-30, 2023
Gdzie? – Krakowski Park Technologiczny, Kraków

Wśród prelegentów i panelistów będą między innymi: Bill Nicholl (Cambridge University), Dr. Edna& Yossi Pasher (Israel Smart Cities Institute), Eva Fabry (European Centre for Women and Technology), i wielu innych ekspertów i praktyków.

Konferencja będzie okazją do poznania przykładów innowacji z Polski i ze świata, nawiązania nowych znajomości i kontaktów, a także nawiązania współpracy międzynarodowej.

W trakcie konferencji zapewnione wyżywienie dla uczestników. Dla przedstawicieli organizacji pozarządowych możliwość dofinansowania kosztów hotelowych w Krakowie. (ilość miejsc ograniczona, decyduje konieczność zgłoszeń).

Rejestracja internetowa 

Głównym językiem konferencji będzie język angielski, z dostępną opcją tłumaczenia symultanicznego. 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja odbywa się w ramach Projektu ”Brokerzy Innowacji Społecznych”. Projekt jest finansowany z funduszy EOG i Grantów Norweskich (Nr. Projektu: EOG/21/K3/W/0042)

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  24 marca 2023, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  W środę, 12:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W czwartek, 14:00
 • Miejsce:
  Krakowski Park Technologiczny
  Podole 60, Kraków, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Wspierania Więzi Lokalnych "Linking Foundation"
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.