Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Szkolenie "Jak tworzyć świetne grafiki w NGO? Canva od podstaw"

Reklama
Cała Polska

za 9 dni

4 kwietnia 2023, 11:00

Bezpłatne

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej, którzy chcą nauczyć się tworzyć dobre grafiki. Szkolenie dedykowane jest zwłaszcza dla osób poczatkujących (będziemy uczyć się od podstaw do średniozaawansowanych aspektów).

Reklama

Zapraszamy na szkolenie pt. „Jak tworzyć świetne grafiki w NGO? Canva od podstaw”

Trudno wyobrazić sobie komunikację organizacji pozarządowej np. w mediach społecznościowych bez tworzenia grafik. Jak robić dobre grafiki bez wykorzystania zaawansowanych programów jak np. Photoshop czy Gimp? Zapraszamy na nasze szkolenie, które poprowadzi Cię od podstaw do umiejętności tworzenia dobrych grafik dla Twojej organizacji. Szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących.

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się 4 kwietnia 2023 r. w godz. 11.00 - 15.00 w Chorzowie przy ul. Metalowców 13, budynek A2 sala 113.

Dla kogo?

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej, którzy chcą nauczyć się tworzyć dobre grafiki. Szkolenie dedykowane jest zwłaszcza dla osób poczatkujących (będziemy uczyć się od podstaw do średniozaawansowanych aspektów).

Z uwagi na obszar realizacji projektu oferta skierowana jest do osób, które prowadzą lub będą prowadzić przedsiębiorstwo społeczne lub podmiot ekonomii społecznej (np. fundacje, stowarzyszenie) zamieszkałych (w przypadku organizacji posiadających siedzibę) wyłącznie na obszarze miast: Katowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich i powiatów: tarnogórskiego i lublinieckiego.

Szczegóły

Najważniejsze zagadnienia:

1.      Podstawy projektowania w NGO – wprowadzenie.

2.      Canva Pro dla organizacji pozarządowych za darmo. Jak to uruchomić?

3.      Zapoznanie się z programem canva.com i jego funkcjonalnościami. Główne elementy Canva dostępne w panelu.

4.      Indywidualny styl komunikacji dla Twojej organizacji z wykorzystaniem programu Canva.

5.      Tworzymy grafiki na potrzeby organizacji.

6.      Inne możliwości programu Canva.

7.      Podsumowanie.

Uwaga: z uwagi na charakter szkolenia uczestników zapraszamy z własnymi laptopami. Jeśli ktoś nie dysponuje laptopem, prosimy o informacje przy zapisie.

Trener

Szkolenie poprowadzi Waldemar Żbik – doradca kluczowy w OWES SWR, doradca marketingowy w Świętokrzyskim Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej, pracuje w III sektorze od 2006 r., ukończył wiele szkoleń z zakresu marketingu internetowego, w tym z projektowania infografik, prowadzi dwa blogi, przez które chętnie dzieli się wiedzą:
• przedsiebiorstwospoleczne.pl – dla osób zainteresowanych przedsiębiorczością społeczną,
• spoldzielniasocjalnawpraktyce.pl – dla osób zainteresowanych spółdzielczością socjalną.

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na szkolenie wypełnij to zgłoszenie.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 3.04.2023 do godz. 11:00. W przypadku dużej liczby zgłoszeń decyduje ich kolejność, przy czym zastrzegamy też możliwość zaproszenia w pierwszej kolejności organizacji, które nie korzystały z naszego wsparcia. 

Uwaga: W związku z tym, że szkolenie jest bezpłatne przed jego rozpoczęciem konieczne będzie wypełnienie dokumentów (wzory prześlemy po weryfikacji zgłoszenia) przez każdego uczestnika szkolenia oraz podmiot zgłaszający uczestnika (z podpisami osób reprezentujących). Nie dotyczy osób, które są już uczestnikami projektu.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu OWES SWR, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  4 kwietnia 2023, 11:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  4 kwietnia 2023, 15:00
 • Miejsce:
  Obszar Katowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich i powiatów: tarnogórskiego i lublinieckiego.
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.