Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

VIII Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” [patronat ngo.pl]

Reklama
Kino Rialto

Poznań, Polska

W zeszłą niedzielę, 00:00

24 września 2023, 00:00 - 29 września 2023, 23:59

Bezpłatne

Ogłaszamy nabór filmów na bezpłatny konkurs o zrównoważonym rozwoju! Kto ma krótki filmik o swoich działaniach? Prawie każdy! Zachęcamy do wysyłania filmów na Festiwal! Złote Tarcze czekają! Udział bezpłatny!

logotyp Festiwalu 17 Celów.

logotyp Festiwalu 17 Celów.

Autor/źródło: Fundacja CSR Res Severa
Reklama

Jedyny w Polsce festiwal poświęcony krótkim filmom promocyjnym i reklamowym wyprodukowanym przez 3 sektory z zakresu Agendy 2030, Corporate Social Responsibility (CSR) i zrównoważonego rozwoju. VIII Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” odbędzie się w dniach 24-29 września 2023 roku w Poznaniu (formuła hybrydowa, finał w Kinie Rialto).

Tytuł Festiwalu bezpośrednio nawiązuje do Agendy ONZ i zawartych w niej 17 Globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals – SDGs). Festiwal ma charakter konkursu na najbardziej wartościowe krótkie filmy (do 5 minut) reklamowe i promocyjne przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, w tym samorządów mówiących o społecznej odpowiedzialności w ich strukturach.

Ze względu na społeczną wagę tematu udział w festiwalu jest bezpłatny zarówno dla twórców, podmiotów uczestniczących w konkursie, jak i widzów.

Zgłoszenia

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 sierpnia 2023 r., natomiast 5 września ogłoszona zostanie lista zakwalifikowanych filmów oraz szczegółowy program imprezy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszenia filmu (jest w załączniku poniżej i na stronie Festiwalu: www.17celow.pl).  Na stronie tej znajduje się też regulamin konkursu. Można zgłosić jeden film. Organizatorzy wręczą Złote, Srebrne i Brązowe Tarcze 29 września 2023 r. ,podczas uroczystej Gali Finałowej w Kinie Rialto w Poznaniu.

Więcej informacji: www.17celow.pl.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  W zeszłą niedzielę, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  Jutro, 23:59
 • Miejsce:
  Kino Rialto
  Poznań, Polska
 • Organizator:
  Fundacja CSR Res Severa
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.