Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Praca w NGO. Najgorszy pomysł świata, czy realizacja marzeń? Zapraszamy 31 maja o 15.00 na #ngoplLIVE! >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

III Pomorskie Forum Animacji Społecznej. Temat przewodni 2023 roku to wrażliwość społeczna [patronat ngo.pl]

Reklama
Fundacja RC

Wita Stwosza, Gdańsk, Polska

za 18 dni

17 czerwca 2023, 10:00

Bezpłatne

W czerwcową sobotę 17. dnia miesiąca do Gdańska zjadą się po raz trzeci animatorzy społeczni z całego regionu, by w tym roku porozmawiać o… wrażliwości społecznej. Zakreśl już teraz datę w kalendarzu i śledź nasze kanały, na których podawać będziemy najważniejsze informacje na bieżąco. Udział bezpłatny. Obowiązują zapisy.

Reklama

Zajmując się wspieraniem rozwoju animacji społecznej od 30 lat, postanowiliśmy w tym roku przyjrzeć się istotnemu elementowi, który stanowi niejako zdrowe paliwo do działań animacyjnych - wrażliwości społecznej. Czy dziś to zagadnienie ma ten sam wydźwięk co kiedyś? Jak je rozumieją młodsze pokolenia animatorów społecznych? Jakie zmiany zaszły i co miało na nie wpływ?

Jak my sami, społecznicy, odnajdujemy wrażliwość w sobie w dobie coraz bardziej widocznego wypalenia zawodowego. Co należy robić, by ją pielęgnować?

Wrażliwość społeczna. Co znaczy dla Ciebie, dla niego, dla niej? Dla Nas. Animatorek i animatorów społecznych.

To są pytania, które pojawią się podczas III edycji Pomorskiego Forum Animacji Społecznej (PFAS) i na które wspólnie postaramy się odpowiedzieć.

Szczegółowy program w wydarzeniu na FB: https://fb.me/e/2JIk2LpKP

W programie przewidujemy dużo interakcji skoncentrowanych na temacie przewodnim, zarówno w znaczeniu wrażliwości wewnętrznej i dbania o własny dobrostan, jak i wrażliwości ukierunkowanej w stronę drugiego człowieka i jego otoczenia. Szczegółowy program już wkrótce.

Wydarzenie jest połączone partnerstwem z Konferencją Finalną projektu ENGAGE! wzmacniającego współpracę międzynarodową 3 sektora, którego koordynatorem jest Bałtycki Instytut Spraw Europejskich i Regionalnych (BISER).

Partnerem jest także Instytut Kultury Miejskiej, współorganizator tegorocznego V NieKongresu Animatorów i Animatorek Kultury, odbywający się w dniach 14-16.06.2023.

Pamiętaj. Sobota 17 czerwca 2023 od godz. 10:00. W nowej lokalizacji na ul. Wita Stwosza 23. I koniecznie wypełnij już dziś formularz: https://forms.gle/tTQBF5CsvF5nFkwK8 Więcej informacji na naszych kanałach już wkrótce.

Zadanie jest dofinansowane ze środków Miasta Gdańsk, współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 oraz z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  17 czerwca 2023, 10:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  17 czerwca 2023, 22:00
 • Miejsce:
  Fundacja RC
  Wita Stwosza, Gdańsk, Polska
 • Organizator:
  Fundacja RC
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.