Praca w NGO. Najgorszy pomysł świata, czy realizacja marzeń? Zapraszamy 31 maja o 15.00 na #ngoplLIVE! >
Seminarium SCWO: Marketing w NGO dla średnio zaawansowanych
Warszawa, Polska
za 16 dni
15 czerwca 2023, 09:30
Bezpłatne
Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców/ek Warszawy na bezpłatne seminarium on-line pt. Marketing w NGO dla średnio zaawansowanych- czyli o strategii, lejku i content marketingu, 15.06.2023 r. w godz. 9.30-12.30.
Masz opanowane podstawowe techniki promocyjne, sprawnie obsługujesz media społecznościowe, udało ci się zrealizować już kilka większych projektów marketingowych, ale chcesz przejść na wyższy poziom?
Weź udział w seminarium z marketingu NGO dla średniozaawansowanych!
W trakcie seminarium dowiesz się:
- Czym jest lejek marketingowy i dlaczego jest taki ważny.
- Jak skutecznie wykorzystać content marketing.
- Jak myśleć o promocji w sposób strategiczny.
- Jak wykorzystać Piksel Facebooka i targetować skuteczne reklamy.
- Jak mierzyć faktyczną efektywność działań marketingowych online.
Seminarium poprowadzi Michał Szymanderski-Pastryk, który jest specjalistą marketingu sektora społecznego. Współpracował m.in. z Amnesty International, Szkołą Liderów i Collegium Civitas. Obecnie prowadzi własną działalność, której celem jest pomoc w budowaniu silnych pozarządowych marek oraz publikuje artykuły poradnicze na swoim blogu. Zajmuje się także promocją SCWO i warszawa.ngo.pl. W wolnych chwilach filmuje, chodzi po górach i lata dronem.
Termin: 15.06.2023 r. w godz. 9.30-12.30
Miejsce: Spotykamy się poprzez aplikacje zoom. Do udziału w spotkaniu niezbędny jest jedne z poniższych sprzętów:
· komputer/laptop/tablet z głośnikiem, mikrofonem, kamerą;
Ważne żeby uczestnicy spotkania mogli się z nami połączyć przez Internet, słuchać, widzieć, mówić, pisać.
Jak się zapisać?
Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu prosimy o wypełnienie zgłoszenia dostępnego pod tym linkiem:
https://crmscwo2022.boris.org.pl/rejestracja/seminarium-centrumszpitalna-15.06.2023
Termin zgłoszeń: 11.06.2023
Decyduje kolejność zgłoszeń. Do wszystkich osób, które zarejestrują się na wydarzenie, prześlemy informację czy zakwalifikowały się na seminarium.
Najpóźniej 14.06.2023 otrzymają Państwo wiadomość e-mail.
Prosimy przeglądać SPAM.
Uwaga : Jeśli nie otrzymają Państwo wiadomości e-mail z informacją o zakwalifikowaniu bądź nie, proszę o kontakt telefoniczny.
Jeśli będą chcieli wziąć Państwo udział w seminarium, a będzie już po terminie rejestracji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
OSOBA DO KONTAKTU
Na pytania dotyczące rekrutacji odpowiada: Aleksandra Krawczyk
- e-mail: aleksandra.krawczyk@szpitalna.ngo.pl
- telefon: 22 828 91 23
O stołecznym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych
Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) wzmacnia ekspercko warszawski sektora pozarządowy. SCWO prowadzi m.in bezpłatne szkolenia oraz indywidualne poradnictwo dostępne 5 dni w tygodniu między 9:00 a 17:00.
Oferta SCWO jest skierowana do warszawskich organizacji pozarządowych oraz organizacji działających na rzecz mieszkanek i mieszkańców Warszawy.
W celu uzyskania pomocy napisz na adres scwo@warszawa.ngo.pl lub zadzwoń (22) 828 91 23.
Zapoznaj się z resztą oferty SCWO - https://warszawa.ngo.pl/scwo
Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych
(22) 828 91 23
Szczegóły wydarzenia
-
Rodzaj wydarzenia:Bezpłatne
-
Początek wydarzenia:15 czerwca 2023, 09:30
-
Zakończenie wydarzenia:15 czerwca 2023, 12:30
-
Miejsce:Federacja Organizacji Pozarządowych CENTRUM SZPITALNA
Warszawa, Polska
-
Organizator:Federacja Organizacji Pozarządowych CENTRUM SZPITALNA
-
E-mail:Pokaż
-
Telefon:Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.