Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Praca w NGO. Najgorszy pomysł świata, czy realizacja marzeń? Zapraszamy 31 maja o 15.00 na #ngoplLIVE! >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Cała Polska

W piątek, 16:30 - 23:59

2 czerwca 2023

Bezpłatne

Stereotypy i przekonania są z nami od zawsze, towarzyszą nam w niemal każdym aspekcie naszego życia. Czy aby na pewno są one dla nas dobre? Przyjdź na warsztat i dowiedź się jak przekonania mogą blokować Twój rozwój i co zrobić, aby się ich pozbyć. Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu: „Spotkania pod 14 tką” razem z Silesia Toastmasters Link do zapisów https://tiny.pl/ch5jd Zapraszamy serdecznie.

Reklama

„Jak rządzą nami przekonania?”

Jeśli interesuje Cię umysł ludzki, to smutkiem będzie pominąć spotkanie na którym poruszamy temat przekonań człowieka. Jesteśmy ograniczani przez samych siebie nawet nie zdając sobie sprawy. Na spotkaniu poruszymy temat wierzeń, stereotypów przekonań i dążenia do celów dzięki zmianie postrzegania świata. Wszystko będzie w formie wykładu z możliwością dyskusji oraz warsztatami.

Prowadzący:

Kamil Łapot 

"Jestem pasjonatem rozwoju osobistego, od 6 lat regularnie uczęszczam na różne szkolenia. Także studiuję coaching a w wolnych chwilach podróżuję po świecie autostopem".

Paweł Wawrzyńczak 

Od niedawna pracownik agencji marketingowej interesujący się zagadnieniami od marketingu po samą psychologię. Ludzie pytają mnie często o rady więc pomagam widzieć sprawy w jaśniejszym świetle. Lubię opowiadać o zakamarkach ludzkiego umysłu i dzielić się tą wiedzą z innymi.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  W piątek, 16:30
 • Zakończenie wydarzenia:
  W piątek, 23:59
 • Miejsce:
  Centrum Organizacji Pozarządowych ulica Kopernika 14
 • Organizator:
  Stowarzyszeni Most
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.