Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Praca w NGO. Najgorszy pomysł świata, czy realizacja marzeń? Zapraszamy 31 maja o 15.00 na #ngoplLIVE! >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Cała Polska

Jutro, 18:00 - 19:30

31 maja 2023

Bezpłatne

31 maja (środa) w godzinach 18:00-19:30 zapisy: www.zapisy.ceo.org.pl/activity/415/overview Dzięki webinarium: dowiesz się, dlaczego wśród niektórych osób ten temat wzbudza tyle emocji poznasz sposoby na to, jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o grach oraz dołączyć do nich zdobędziesz inspiracje, jak wykorzystywać gry w edukacji szkolnej i domowej – również tej prowadzonej dla młodzieży i dzieci neuroatypowych.

Reklama

Grasz w gry? Część Twoich uczniów i uczennic – na pewno, i to z pasją. Przyjdź na najbliższe webinarium z cyklu „Polub Internet Młodych”, aby zdobyć wiedzę o gamingu, czyli graniu w gry elektroniczne.

Dzięki webinarium:

dowiesz się, dlaczego wśród niektórych osób ten temat wzbudza tyle emocji

poznasz sposoby na to, jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o grach oraz dołączyć do nich

zdobędziesz inspiracje, jak wykorzystywać gry w edukacji szkolnej i domowej – również tej prowadzonej dla młodzieży i dzieci neuroatypowych

Kiedy? 31 maja (środa) w godzinach 18:00-19:30

Na Zoomie 

Zapisy: www.zapisy.ceo.org.pl/activity/415/overview

Swoją wiedzą podzieli się Marcin Siekański – pedagog, historyk, tutor, ekspert w dziedzinie zastosowania technologii i gamifikacji w edukacji. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Pijanowska.


Cykl odbywa się w ramach działań „Dobre łącza” programu „Szkoła twórczych praktyk”, których celem jest bezpieczne funkcjonowanie dzieci i młodzież w świecie online (a także offline) poprzez wspieranie rozwoju kompetencji społeczno-emocjonalnych zarówno wśród uczniów i uczennicy, jak i nauczycieli i nauczycielek oraz rodziców.

Spotkania odbywają się dzięki wsparciu Google.org Impact Challenge.

Otwieraj na kulturę z CEO

#otwierajnakulturezceo

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  Jutro, 18:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  Jutro, 19:30
 • Organizator:
  Fundacja "Centrum Edukacji Obywatelskiej"
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.