Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Praca w NGO. Najgorszy pomysł świata, czy realizacja marzeń? Zapraszamy 31 maja o 15.00 na #ngoplLIVE! >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Cała Polska

W zeszłą środę, 00:00

24 maja 2023, 00:00 - 31 maja 2023, 23:59

Bezpłatne

Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia – poznaj swój indywidualny profil motywacyjny i omów go podczas spotkania z RMP Coachem, dzięki czemu na nowo przyjrzysz się swojemu środowisku pracy oraz wartościom, którymi kierujesz się, podejmując decyzje. Liczba miejsc jest ograniczona!

Autor/źródło: Fundacja Think!
Reklama

Co przygotowaliśmy?

RMP (Reiss Motivation Profile) to profesjonalne narzędzie badania motywacji, dzięki któremu poznasz i nazwiesz swoje potrzeby wpływające na to, co napędza Cię do działania i rozwiązywania problemów – tak prywatnie, jak i zawodowo. Wszystko to składa się z dwóch kroków:

Krok 1: Wypełniasz kwestionariusz RMP – zajmie ok. 20 min.
Krok 2: Otrzymujesz raport i umawiamy spotkanie online, podczas którego omówisz wyniki z certyfikowanym RMP Coachem – czas spotkania to 60-90 min.
Dla kogo?

Do udziału zapraszamy osoby w wieku 25-50 lat z min. średnim wykształceniem. Wystarczy do 31 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy – o przyjęciu dowiesz się telefonicznie lub mailowo.

Jak się zgłosić?

  1. Wypełnij formularz. Przesłanie formularza oznacza, że jesteś zainteresowana/zainteresowany wykonaniem indywidualnego profilu motywacyjnego Reiss Motivation Profile (RMP) oraz sesją konsultacyjną z RMP Masterką (60–90 min. online lub stacjonarnie w Warszawie).
  2. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Wyniki rekrutacji przekażemy mailowo lub telefonicznie w ciągu najbliższych dni. Spotkania umawiać będziemy indywidualnie między 25 a 15 czerwca.

Przeczytaj więcej TUTAJ

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.