Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Praca w NGO. Najgorszy pomysł świata, czy realizacja marzeń? Zapraszamy 31 maja o 15.00 na #ngoplLIVE! >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
EXPO Kraków

Galicyjska 9, 31-586 Kraków, Polska

za 3 miesiące

13 września 2023, 09:00

Bezpłatne

Zapraszamy na wydarzenie, które połączy przedstawicieli wszystkich sektorów: NGO, biznesu i samorządu! To niepowtarzalna okazja do networkingowego spotkania, budowania relacji i wspólnego działania na rzecz społeczeństwa i zrównoważonego rozwoju.

Reklama

Przygotowaliśmy dla Ciebie dedykowaną salę NGO

Sala NGO to przestrzeń stworzona z myślą o organizacjach pozarządowych, które szukają możliwości współpracy z sektorem prywatnym, kładą nacisk na innowacyjne rozwiązania i pragną rozwijać się jeszcze efektywniej. Dla uczestników przygotowaliśmy pełen inspiracji program, skupiający się na aktualnej sytuacji i trendach, które mogą otworzyć nowe możliwości współpracy oraz partnerstwa.

Sala NGO to idealne miejsce dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, wolontariuszy oraz osób zaangażowanych społecznie.

Dlaczego warto:

 • Będziesz miał okazję poznać interesujące osoby i nawiązać kontakty z przedstawicielami firm, którzy widzą potencjał w podejmowaniu współpracy z organizacjami pozarządowymi. To doskonała okazja do budowania partnerstw i poszerzania swojej sieci kontaktów.
 • Wysłuchasz wykładów prowadzonych przez praktyków, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.
 • Wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami oraz poznasz ich inspirujące historie, dzięki strefie networkingowej.
 • Poznasz najlepsze praktyki z zakresu działań społecznych, CSR i zrównoważonego rozwoju, które będziesz mógł wdrożyć w swojej organizacji.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, samorządu terytorialnego czy wolontariuszem, sala NGO dostarczy Ci inspiracji i motywacji do działania na rzecz dobra wspólnego.

Wydarzenie odbędzie się 13 września w EXPO Kraków. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  13 września 2023, 09:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  13 września 2023, 17:00
 • Miejsce:
  EXPO Kraków
  Galicyjska 9, 31-586 Kraków, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Pro NGO
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.