Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Praca w NGO. Najgorszy pomysł świata, czy realizacja marzeń? Zapraszamy 31 maja o 15.00 na #ngoplLIVE! >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Cała Polska

9 czerwca 2023, 10:00

9 czerwca 2023, 10:00 - 10 czerwca 2023, 23:59

Bezpłatne

Weź udział online w wydarzeniu dla młodzieży EYE2023 organizowanym przez Parlament Europejski. 9-10 czerwca kilka tysięcy osób w wieku od 16 do 30 lat z całej UE przejmie kontrolę nad Parlamentem Europejskim w Strasburgu podczas EYE2023, aby dyskutować i dzielić się pomysłami na kształtowanie przyszłości Europy.

 Uczestnicy EYE w 2021 r.

Uczestnicy EYE w 2021 r.

Autor/źródło: © European Union 2021 - EP - Dysturb/Chauvin Guillaume
Reklama

Więcej wydarzeń w tej edycji

Spotkanie młodzieży EYE odbywa się już po raz piąty. Wydarzenia podczas EYE2023 będą odbywać się zarówno na miejscu w Strasburgu, jak i w sytemie hybrydowym. Zaplanowano ok. 200 wydarzeń, w tym debaty, dyskusje, wydarzenia networkingowe, występy artystyczne, zajęcia sportowe i interaktywne warsztaty.

Niektóre aktywności są organizowane we współpracy z innymi instytucjami, organizacjami międzynarodowymi, społeczeństwa obywatelskiego i młodzieżowymi.

Zapoznaj się z pełym programem wydarzenia.

Weź udział online

Nawet jeśli nie możesz osobiście pojawić się w Strasburgu, nadal masz szansę wziąć udział online.

Dołącz do społeczności internetowej EYE2023 i śledź działania na sali plenarnej Parlamentu i zadawaj pytania.

Weź udział w warsztatach i panelach na temat zielonych, cyfrowych i hybrydowych miejsc pracy, umiejętności i praw 9 czerwca. Sprawdź w programie online co będzie działo się 10 czerwca - tego dnia będą poruszane różne tematy, od kwestii społecznych po przygotowania do wyborów europejskich w 2024 roku.

Wydarzenia możesz śledzić na żywo na Facebooku i w centrum multimedialnym Parlamentu. Transmisja w centrum multimedialnym Parlamentu będzie dostępna w większości języków urzędowych UE oraz w międzynarodowym języku migowym.

Wypowiedz się w sprawie przyszłości Europy!

Możesz również wyrazić swoje opinie na temat problemów, przed którymi stoi dziś Europa, i o tym, co dla Ciebie ważne. Wejdź na stronę z pomysłami młodych ludzi, zapoznaj się z nimi i reaguj na nie; zasugeruj, jak można je wprowadzić w życie lub przedstaw własne pomysły.

Najpopularniejsze pomysły omawiane podczas EYE2023 zostaną opublikowane w przygotowanym przez młodych redaktorów sprawozdaniu z pomysłami młodzieży, które zostanie zaprezentowane eurodeputowanym podczas wysłuchania w Brukseli jesienią 2023 roku.

EYE2023 w mediach społecznościowych

Facebook 

Instagram 

Twitter 

Oferta Parlamentu Europejskiego dla młodzieży

Youth hub

Informacja pochodzi ze strony internetowej Parlamentu Europejskiego

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  9 czerwca 2023, 10:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  10 czerwca 2023, 23:59
 • Organizator:
  Parlament Europejski w Strasburgu
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.