Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Cała Polska

2 czerwca 2023, 00:00

2 czerwca 2023, 00:00 - 30 września 2023, 23:59

Bezpłatne

Doceniamy pasję, zaangażowanie i innowacyjność. Byłeś uczestnikiem projektów edukacyjnych w ramach programów unijnych? Zdobyłeś nowe kwalifikacje? Nadal zajmujesz się edukacją i wykorzystujesz zdobyte umiejętności by zachęcać innych do działania? To dla Ciebie jest nasz konkurs! Zgłoś się – możesz zdobyć tytuł EDUinspiratora.

Reklama

EDUinspirator to konkurs dla osób zaangażowanych w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Osoby nagrodzone w tym konkursie wyróżniają się szczególną aktywnością i wysoką jakością prowadzonych działań, wpływają na rozwój innych i przyczyniają się do pozytywnych zmian w lokalnym środowisku. Pasja działania jest hasłem przewodnim konkursu, a jego głównym celem jest promowanie działań indywidualnych uczestników projektów, którzy w szczególny sposób przyczynili się do inspiracji lokalnej społeczności.

EDUinspirator to również mentor, który potrafi podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą, będąc inspiracją dla innych w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Nagroda często jest dla nich ukoronowaniem wieloletnich działań, a także wpływa na dalszy rozwój ich kariery zawodowej.

Podobnie jak w zeszłorocznych edycjach konkursu, zostanie przyznany tytuł Młodego EDUinspiratora. Organizatorzy chcą wyróżnić i nagrodzić młodych ludzi, którzy przez swoje zaangażowanie, wzorowe wypełnianie obowiązków oraz przejawianie inicjatywy podczas realizacji projektów przyczynili się do ich sukcesu. W rezultacie, w konkursie pojawią się kategorie: Uczeń, Student oraz Wolontariusz.

Nagrody

Laureaci każdej kategorii konkursowej otrzymają nagrodę rzeczową. Nagrody zostaną wręczone podczas Gali wręczania nagród edukacyjnych Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2023! - zgłoś się 

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  2 czerwca 2023, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W sobotę, 23:59
 • Organizator:
  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.