Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama

Warszawa, Polska

Dziś, 12:00

28 września 2023, 12:00 - 30 września 2023, 14:00

Bezpłatne

Jak zaplanować i napisać projekt międzynarodowy, dlaczego warto pracować nad wnioskiem zespołowo oraz co warto brać pod uwagę pracując nad projektem z partnerem – te i inne tematy poruszymy w dniach 28 - 30 września 2023 r. w Warszawie na szkoleniu „Projekt na Wschód”.

tekst informujący o wydarzeniu: Projekt na Wschód, Warszawa, 28-20 września 2023 r, Nabór zgłoszeń do 3 września 2023 r.

tekst informujący o wydarzeniu: Projekt na Wschód, Warszawa, 28-20 września 2023 r, Nabór zgłoszeń do 3 września 2023 r.

Autor/źródło: Joanna Malarczyk
Reklama

Jeśli:

 • macie poczucie, że nie zawsze potraficie swoje dobre pomysły przetworzyć na projekt…
 • macie pomysł na projekt, ale nie wiecie, jak go opisać…

… to szkolenie jest właśnie dla Was!

Szkolenie dotyczy planowania, przygotowania i realizacji partnerskich projektów międzynarodowych i jest kierowane do osób mających w tym zakresie niewielkie doświadczenie lub niemających doświadczenia w ogóle. W ramach szkolenia będziemy pracować nad konkretnymi pomysłami na projekty realizowane z partnerami z krajów programu RITA, dlatego do udziału w szkoleniu zapraszamy przede wszystkim te organizacje z Polski, które mają już organizację partnerską na Wschodzie i wstępny pomysł na wspólny projekt. Preferowane będą zgłoszenia z organizacji planujących pracę nad projektem o charakterze demokratyzacyjnym, rozwojowym bądź wymiany doświadczeń w zakresie transformacji społecznej.

Z każdej zgłaszającej się organizacji zapraszamy dwie osoby zaangażowane w planowanie i realizowanie wschodnich inicjatyw organizacji – ze względu na specyfikę szkolenia konieczny jest udział dwojga reprezentantów z organizacji (bez możliwości późniejszej zmiany wskazanych osób).

Fundacja zapewnia uczestnikom noclegi (w pokojach dwuosobowych), wyżywienie i materiały szkoleniowe podczas warsztatu. Uczestnicy pokrywają koszty swojego przejazdu na i z miejsca szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w dniach 28 - 30 września br. w Warszawie. Zajęcia rozpoczynamy o godz. 12:00 w czwartek i kończymy o godz. 14:00 w sobotę. Wymagany jest udział obu osób w całości szkolenia. Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną przekazane zakwalifikowanym osobom. Zainteresowani szkoleniem powinni wysłać swoje zgłoszenie do 3 września 2023, korzystając z formularza. 

Ramowy program szkolenia można pobrać tutaj. Warsztaty poprowadzi zespół trenerski z FED: Katarzyna Krzemińska i Agnieszka Świeczka  (koordynatorki projektów w FED).

Wyniki naboru opublikujemy do 15 września 2023 r.

Szkolenie jest realizowane przez Fundację Edukacja dla Demokracji w ramach programu RITA – Przemiany w regionie, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  3 września 2023, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  Dziś, 12:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W sobotę, 14:00
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Edukacja dla Demokracji
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.