Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama

Warszawa, Polska

18 września 2023, 00:00

18 września 2023, 00:00 - 27 października 2023, 23:59

Płatne

Zapraszamy do udziału w jednym z najnowszych projektów edukacyjnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie - studiów podyplomowych „Międzynarodowej współpracy w biznesie i administracji publicznej”.

Reklama

Studia są skierowane do osób wiążących swoją karierę zawodową z działami współpracy międzynarodowej w administracji publicznej, korporacjach transnarodowych, organizacjach międzynarodowych, czy organizacjach pozarządowych o profilu międzynarodowym. 

Oferujemy nowy, atrakcyjny i praktyczny program ukierunkowany na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do sprawnego poruszania się w środowisku międzynarodowym, który dostarcza wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna złożona z wykładowców akademickich, przedstawicieli świata administracji publicznej i biznesu, obejmująca również dyplomatów i dziennikarzy o bogatym dorobku zawodowym. 

Otwieramy się na potrzeby słuchaczy proponując studia w wygodnej hybrydowej formule, łączącej zajęcia stacjonarne i on-line z wykorzystaniem pakietu MS Teams. Przed rozpoczęciem zajęć określamy liczbę i terminy poszczególnych typów zjazdów/zajęć. 

Dla wszystkich zainteresowanych organizujemy spotkanie on-line, 27 września o godz. 18.30, w trakcie którego przedstawimy program i opowiemy o szczegółach rekrutacji, jak również odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt z Panią Anną Karpińską (akarpi1@sgh.waw.pl, +48 22 564 93 65, +48 515 782 303). 

Więcej o programie na stronie: https://www.sgh.waw.pl/spmwwbiap

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  18 września 2023, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  27 października 2023, 23:59
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Szkoła Główna Handlowa
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.