Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Cała Polska

18 września 2023, 00:00

18 września 2023, 00:00 - 30 listopada 2023, 23:59

Bezpłatne

FESTIWAL FILMOWY „PRZE(Z)ŻYCIE” ma na celu nie tylko dostarczenie niezapomnianych filmowych przeżyć seniorom, ale także ułatwienie nawiązywania nowych znajomości i budowanie więzi społecznych w bezpiecznej przestrzeni. W każdej debacie po obejrzanym filmie będzie uczestniczył specjalista, który zadba o komfort i bezpieczeństwo uczestników.

Reklama

Z nieukrywaną radością chcielibyśmy podzielić się z Wami szczegółami dotyczącymi zbliżającego się wielkimi krokami FESTIWALU FILMOWEGO „PRZE(Z)ŻYCIE”! To znacznie więcej niż tylko przegląd filmów. To spotkanie, które łączy sztukę filmową z głębokimi refleksjami na temat ważnych zagadnień społecznych.

Nasze wydarzenie skupia się na tematach szczególnie istotnych dla seniorów, takich jak odnajdywanie siebie na nowo, poznawanie i docenianie różnorodności, a także akceptacja własnego i cudzego życia. Przez projekcje filmowe, dyskusje i inspirujące rozmowy, tworzymy przestrzeń pełną zrozumienia i inspiracji, aby każdy senior mógł znaleźć tu coś dla siebie.

Festiwal ma na celu nie tylko dostarczenie niezapomnianych filmowych przeżyć seniorom, ale także ułatwienie nawiązywania nowych znajomości i budowanie więzi społecznych w bezpiecznej przestrzeni. W każdej debacie po obejrzanym filmie będzie uczestniczył specjalista, który zadba o komfort i bezpieczeństwo uczestników.

Podczas FESTIWALU FILMOWEGO „PRZE(Z)ŻYCIE” będziemy mieli okazję przyjrzeć się różnorodności ludzkich przeżyć i doświadczeń, odkrywając nowe fascynujące aspekty życia. To wydarzenie to nie tylko filmy, to także inspirujące rozmowy, spotkania i refleksje nad najważniejszymi wyzwaniami społecznymi, z którymi mierzymy się każdego dnia.

Już wkrótce podamy pełny harmonogram wydarzenia, więc śledźcie uważnie nasz profil!

Zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

#Mazowszepomaga, #MCPSpomaga, #programywsparcia, #solidarnośćmazowiecka, #MCPS #SENIORZY # FESTIWALFILMOWY #PRZEZ(z)ŻYCIE #DKF #DNISENIORA #SENIOR

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.