Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Cała Polska

19 października 2023, 09:00

19 października 2023, 09:00 - 7 listopada 2023, 16:00

Płatne

Fundraising naprawdę ma moc. Organizujemy szkolenie, podczas którego pokażemy, że fundraising posiada super moce, a organizacje stają się dzięki niemu zamożniejsze.

Zachęcamy Ciebie oraz drugą osobę z Waszej organizacji, do spędzenia 4 dni z fundraisingiem, podczas tegorocznego bezpłatnego kursu.

Jak wspomina Robert Kawałko — prezes naszego Stowarzyszenia, decyzja o wejściu do świata fundraisingu, to zrozumienie, że każda organizacja powinna myśleć o sobie w kategoriach rozwoju, aby dać sobie szansę wielokrotnego pomnożenia budżetu. A to przecież sprawia, że możemy dzielić się dobrem z potrzebującymi. To praca w obszarze dyplomacji społecznej. Rolą fundraiserów, czyli specjalistów od pomnażania środków w organizacji, jest prowadzenie dialogu społecznego dla wspólnego dobra. To tak, jakby ubodzy, głodni i niepełnosprawni, a także wszyscy ci, którzy chcą zrobić coś ważnego dla innych, wynajęli specjalistę, który przetłumaczy ich potrzeby i marzenia na język darczyńców.

Zanim zaaplikujesz, zastanów się, jaki jest Wasz cel.

Zawsze zaczynaj od wyznaczania celu!

Dobrze wyznaczony cel to fundament udanego fundraisingu.

Nie proś nigdy o pieniądze dla swojej organizacji bez podawania konkretnego działania, które chcesz zrealizować. Skupiaj się na sprawach tych, którzy mają z tej pomocy skorzystać.

Podobnie robią wszystkie organizacje, które uprawiają dobry fundraising. Uczy to nas, że prosząc, powinniśmy przestać myśleć o sobie.

O wyznaczaniu celu, jak i innych metodach pomnażania środków w organizacjach społecznych, dowiesz się podczas kursu „Fundraising ma moc”, który rozpocznie się 19 października.

Aplikuj i zacznij pomnażać środki dla swojej organizacji. Więcej informacji znajdziesz w linku:

www.moc.fundraising.org.pl

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  19 października 2023, 09:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  7 listopada 2023, 16:00
 • Organizator:
  Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.