Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Wystawa malarstwa Izabeli Staśkiewicz „Uśmiecham się do Szczecina”

Reklama

Szczecin, Polska

Dziś, 00:00

5 grudnia 2023, 00:00 - 5 stycznia 2024, 23:59

Bezpłatne

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych i Stowarzyszenie Media Dizajn mają zaszczyt zaprosić na wernisaż szczecińskiej malarki Izabeli Staśkiewicz pod tytułem „Uśmiecham się do Szczecina”. To będzie ostatnia wystawa, wieńcząca 2023 rok. Wernisaż odbędzie się we wtorek 5 grudnia o godz. 18:00.

Reklama

„O Szczecinie powiedziano już wiele, napisano też sporo, ja niezmiennie próbuję udowodnić (głównie sobie), że jest to temat niewyczerpany. Jako rodowita Szczecinianka mam poczucie, że jestem w odpowiednim czasie i miejscu, a że miejsce to jest niezwykłe stąd chęć namalowania kolejnego cyklu „o mieście, które jakby leży nad morzem”. Uśmiecham się do Szczecina w 27 nowych pracach, pokazując jego piękno, czasem nieoczywiste, mimo to jakże wyraźne i wszechobecne. Technika impasto, w której tworzę, pozwala mi na sporą dozę szaleństwa. Patrząc na moje miasto, słucham wyobraźni, podążam za szpachlą i wiem, że żyję. W obrazach jak w kalejdoskopie zobaczyć można stany mej świadomości. Czasem nostalgia, spokój i zimowa pierzynka, innym razem mocny akcent i ucieczka nad Odrę. Wszystko to, oraz dużo więcej, odnaleźć można w moim najnowszym cyklu malarskim pt. ”Uśmiecham się do Szczecina” - autorka Izabela Staśkiewicz.

🟡CO: Wystawa malarstwa Izabeli Staśkiewicz „Uśmiecham się do Szczecina

🟡GDZIE: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, al. Wojska Polskiego 90

🟡OTWARCIE WYSTAWY: 5 grudnia (wtorek) 2023, godz. 18:00

🟡CZAS TRWANIA: 5.12.2023 „5.01.2024

🟡ORGANIZATORZY:  INKU  Inkubator  Sektorów  Kreatywnych,  Stowarzyszenie Media Dizajn

🟡KONTAKT: Magda Roman, mroman@mediadizajn.pl, tel. 91 424 04 64

⚪ Wydarzenie realizowane w ramach projektu „AkTYwny KreaTYwny „pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej”. Projekt finansowany przez Islandię Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele –Fundusz Regionalny. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

⚪ Działanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  Dziś, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  5 stycznia 2024, 23:59
 • Miejsce:
  Szczecin, Polska
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Media Dizajn

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.