Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Cała Polska

20 listopada 2023, 13:30

20 listopada 2023, 13:30 - 11 grudnia 2023, 10:00

Bezpłatne

Idea ekologii, zero waste lub aktywności obywatelskiej jest Ci bliska? Pracujesz z dziećmi lub młodzieżą? Może chcesz poznać inspiracje ekologiczne zza granicy? W poniedziałek 11 grudnia 2023 zapraszamy Was na konferencję: JAK WŁĄCZAĆ ZERO WASTE W SZKOŁACH? Porozmawiamy o aktywizacji społecznej i obywatelskiej młodzieży w obszarze ekologii oraz idei zero waste. To będzie świetna okazja do wymiany dobrych praktyk!

Reklama

KONFERENCJA ONLINE

Idea ekologii, zero waste lub aktywności obywatelskiej jest Ci bliska? Pracujesz z dziećmi lub młodzieżą Może chcesz poznać inspiracje ekologiczne zza granicy?

W poniedziałek 11 grudnia 2023 zapraszamy Was na konferencję:

JAK WŁĄCZAĆ ZERO WASTE W SZKOŁACH

Porozmawiamy o aktywizacji społecznej i obywatelskiej młodzieży w obszarze ekologii oraz idei zero waste To będzie świetna okazja do wymiany dobrych praktyk realizowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jakie wystąpienia przed nami?

  • 10:00 - 10:15 Rozpoczęcie konferencji (Agnieszka Wilkowska - CREO)
  • 10:15 - 10:45 Ekologiczne rozwiązania Słowenii - jak wykorzystać teorię w praktyce (Dawid Drobnić - Metropolia Poznań)
  • 10:45 - 11:15 Jak zorganizować kiermasz Zero Waste w szkole? Panel dyskusyjny z uczniami i uczennicami (Maria Pawlak - CREO)
  • 11:15 -12:00 Jak zachęcać osoby młode do wdrażania idei ZERO WASTE: dobre praktyki ze Słowenii. Panel w języku angielskim. (Jaka Kranjc - Ecologist Without Borders, Dawid Drobnić - Metropolia Poznań)
  • 12:00 - 12:45 Zaangażowanie młodzieży w kampanie i inicjatywy społeczne: dobre praktyki z Norwegii. Panel w języku angielskim. (Vedat Sevincer - Norsensus Mediaforum)
  • 12:45 - 13:15 Jak angażować społeczność szkolną w wolontariat w tematyce Zero Waste? Panel dyskusyjny z kadrą pedagogiczną. (Maria Pawlak - CREO)
  • 13:15 - 13:45 Kampanie społeczne w duchu Zero Waste - inspiracje i doświadczenia (Martyna Badura - CREO)
  • 13:45 - 14:00 Zakończenie konferencji (Agnieszka Wilkowska - CREO)

Zapraszamy:

  • poniedziałek: 11.12.2023
  • 10:00 do 14:00

link do ankiety zgłoszeniowej: https://forms.gle/8c2QwYxzPVMKEVvJ6

PROGRAM: https://www.centrumcreo.pl/…/Program2023…

Do zobaczenia!

Projekt realizujemy w ramach projektu "Włączamy ZERO WASTE" w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Metropolia Poznań Stowarzyszeniem Ekologi brez meja ze Słowenii oraz organizacją Norsensus Mediaforum z Norwegii.


Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.