Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Webinar: ABC obowiązków organizacji pozarządowych Zdobądź praktyczną wiedzę. Dowiedz się, jak uniknąć błędów. Zapisz się >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Pomoc psychologiczna, pedagogiczna i prawna dla mieszkańców Warszawy - Fundacja "IKA"

Reklama

Warszawa, Polska

19 grudnia 2023, 00:00

19 grudnia 2023, 00:00 - 30 listopada 2024, 23:59

Bezpłatne

Fundacja "IKA" im. Iki Szpakowskiej w ramach finansowania z budżetu miasta Warszawy zaprasza potrzebujących mieszkańców do udziału w programach zapewniających wsparcie psychologiczne, pedagogiczne, prawne i coaching. Pomoc kierowana jest do osób doświadczających przemocy i osób/rodzin z problemami opiekuńczo - wychowawczymi, doświadczających problemów rodzicielskim, wychowawczych, życiowych.

Reklama

Zapraszamy osoby potrzebujące wsparcia psychologicznego, pedagogicznego, prawnego. Fundacja realizuje dwa programy finansowane przez m. st. Warszawa.

1. „Zapewnienie specjalistycznej pomocy rodzinom doświadczającym przemocy” Program jest dedykowany dla osób dotkniętych problemem przemocy – dorosłych i dzieci poszukujących wsparcia psychologicznego, pedagogicznego, prawnego. W ofercie mamy również wsparcie coachingowe.

2.„Organizowanie i prowadzenie poradnictwa rodzinnego skierowanego do rodzin z problemami opiekuńczo-wychowawczymi oraz wsparcia doradczo-edukacyjnego osób/rodzin w procesie rozwiązywania problemów życiowych” Program jest dedykowany dla osób i rodzin doświadczających problemów rodzicielskich, wychowawczych, życiowych. Odbiorcami naszych działań są zarówno dzieci jak i dorośli potrzebujący wsparcia psychologicznego, pedagogicznego lub prawnego. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących problemów okołorozwodowych. Zapraszamy wszystkie osoby które znajdują się w kryzysie małżeńskim.

Udział w programach jest bezpłatny dla mieszkańców m.st. Warszawy. W ramach programów prowadzimy poradnictwo psychologiczne, pedagogiczne, prawne oraz wsparcie coachingowe - realizowane w formie pracy stacjonarnej jak i zdalnej. W celu zapisania się na konsultację ze specjalistą prosimy o kontakt drogą mailową fundacjaika@fundacjaika.pl.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  19 grudnia 2023, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  30 listopada 2024, 23:59
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Fundacja "IKA" im. Iki Szpakowskiej
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.