Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy warto być OPP? Standardy, obowiązki, przywileje Wszystkie informacje w jednym miejscu. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM

Warszawa, Polska

6 lutego 2024, 00:00

6 lutego 2024, 00:00 - 29 lutego 2024, 23:59

Płatne

Ogłaszamy dodatkową rekrutację do grupy terapeutycznej DDA/DDD, która rozpoczęła się 13.02.2024r. Oznacza to, że do końca lutego będzie można jeszcze dołączyć do grupy. Pamiętaj, aby najpierw zgłosić się na konsultację kwalifikującą.

Reklama

Doświadczenie „alkoholowego dzieciństwa” niesie ze sobą konsekwencje, które przekładają się na funkcjonowanie w dorosłym życiu. Doświadczenie nieprzewidywalności zachowań, odrzucenia czy braku spójnego systemu wartości powodują pewien rodzaj przystosowania, schemat zachowań, które w dorosłym życiu mogą znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Problemy te najczęściej dotyczą postrzegania siebie (negatywny stosunek do siebie, lęk przed zmianą, przymus kontrolowania), trudności w przeżywaniu uczuć, rozumieniu i realizacji potrzeb, trudności w tworzeniu bliskich, intymnych relacji (postawa zależności, zachowania autodestrukcyjne).

– Spotkania będą odbywać się we wtorki w godzinach 18:00-20:00
– Planowany termin rozpoczęcia grupy – 13.02.2024 – do końca lutego będzie prowadzona rekrutacja dodatkowa
– Spotkania grupy w centrum Warszawy – Al. Jerozolimskie 6
– Koszt jednego 2-godzinnego spotkania grupy wynosi 110 zł
– Grupę poprowadzi Tomasz Rejent

WAŻNE: Przed udziałem w grupie zapraszamy na obowiązkową konsultację mającą na celu zakwalifikowanie do grupy. Koszt spotkania konsultacyjnego wynosi 170 zł.

Jeżeli czujesz potrzebę udziału w grupie, nie zwlekaj, zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązującą konsultację pod nr tel. 733-563-311 lub przez e-mail twojpsycholog2@gmail.com, na której otrzymasz wszystkie informacje o planowanym procesie terapeutycznym.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.