Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Webinar: ABC obowiązków organizacji pozarządowych Zdobądź praktyczną wiedzę. Dowiedz się, jak uniknąć błędów. Zapisz się >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Hotel Wityng

Mikorzyn, Polska

16 maja 2024, 14:00

16 maja 2024, 14:00 - 18 maja 2024, 14:01

Płatne

Jeśli chcesz skutecznie pilnować samorządu; być aktywnym uczestnikiem dialogu między samorządem a mieszkańcami; mieć wpływ na przyszłość swojej wsi i gminy, angażować ludzi do wspólnych działań, weź udział w spotkaniu. Zaproszenie kierujemy do aktywnych osób pełniących funkcję liderów, sołtysów i radnych.

Reklama

Na zajęciach, dyskusjach i debatach będziemy mówić:  o zagadnieniach prawnych związanych z funkcją sołtysa oraz działaniem obywatelskim; o sposobach wykorzystania funduszu sołeckiego, o sytuacjach kryzysowych, o lokalnym wymiarze zmian klimatu. Pokażemy różne inicjatywy i dobre praktyki angażujące mieszkańców, łączące przyjemne z pożytecznym, m.in. Operacja Czysta Rzeka. Uczestnicy będą mogli podzielić się ze sobą własnymi doświadczeniami i sukcesami. Nie zabraknie zabawy i gier integracyjnych

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Termin rejestracji:
  5 kwietnia 2024, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  16 maja 2024, 14:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  18 maja 2024, 14:01
 • Miejsce:
  Hotel Wityng
  Mikorzyn, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Wspomagania Wsi
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.