Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Webinar: ABC obowiązków organizacji pozarządowych Zdobądź praktyczną wiedzę. Dowiedz się, jak uniknąć błędów. Zapisz się >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Województwo Mazowieckie

28 marca 2024, 00:00

28 marca 2024, 00:00 - 30 kwietnia 2024, 23:59

Bezpłatne

Aplikuj do programu akceleracyjnego Mazovian Startup IV. Akceleracja skierowana do innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów, które chcą zmienić swoją rzeczywistość na lepsze! Biorąc udział masz szansę na pozyskanie dodatkowych środków finansowych, zwiększenie rozpoznawalność, weryfikację modelu biznesowego i zdobycie nagrody finansowej w puli jest aż 75 tys. zł Aplikuj do 30 kwietnia 2024 https://forms.gle/nwxQHDDappLtxryi9

Reklama

Cześć!

Słyszałeś o programie akceleracyjnym Mazovian Startup  - udział w projekcie przyśpieszy rozwój Twojego startupu lub pomysłu na biznes!  To już IV edycja  Mazovian Startup, którego organizatorem jest Województwo Mazowieckie, a realizatorem Youth Business Poland

Program akceleracyjny skupia się na wsparciu startupów pozytywnego wpływu, czyli tych, które łączą innowacyjną technologię z misją społeczną  w branż:

💻 IT/ AI,

🚛Logistyka,

🍽️ Foodtech,

💰 Fintech,

🏥 Zdrowie,

📚 Edukacji,

🏭 Przemysłu,

🌾 Rolno-spożywczy,

🌿 Ochrony środowiska.

Oferuje nie tylko nagrodę finansową, w puli jest aż 75 tys. zł, ale także współpracę z doświadczonymi mentorami oraz partnerami. Kompleksowe wsparcie merytoryczne to nie wszystko, co czeka na Ciebie w projekcie — masz również szansę na zwiększenie  rozpoznawalność poprzez promocję w największych mediach branżowych. 

W czasie projektu sprecyzujesz i zweryfikujesz swój model biznesowy oraz dowiesz się jak skalować swoje przedsiębiorstwo. Ponadto, zyskasz wsparcie i nawiążesz relacje z partnerami programu. Dostaniesz dostęp do inwestorów i Venture Capital, a także wsparcie w pozyskiwaniu finansowania. Program umożliwi Ci także poszerzenie bazy kontaktów biznesowych i poznawanie startupów o podobnym profilu działalności.

Rekrutacja do programu trwa do 30 kwietnia 2024 roku - Aplikuj!

https://forms.gle/nwxQHDDappLtxryi9

Więcej informacji o Mazovian Startup

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  28 marca 2024, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  30 kwietnia 2024, 23:59
 • Miejsce:
  Województwo Mazowieckie
 • Organizator:
  Youth Business Poland
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.