Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak założyć organizację pozarządową Dowiedz się, zadaj pytania ekspertce. Przyjdź na webinar >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Festiwal Sektor 3.0: mądrzejsza i lepsza praca dzięki technologiom [patronat ngo.pl]

Reklama
Cała Polska

Jutro, 00:00

22 maja 2024, 00:00 - 23 maja 2024, 23:59

Bezpłatne

Czy istnieje recepta na skuteczną pracę w czasach zmian społecznych i technologicznych? Jak możemy pracować mądrzej i wydajniej w świecie, gdzie praca hybrydowa i sztuczna inteligencja stają się normą? O tym porozmawiają ekspertki i eksperci Festiwalu Sektor 3.0, który pod hasłem Work Smarter odbędzie się 22 i 23 maja br. online i w Warszawie. Udział w Festiwalu jest bezpłatny.

Reklama

W tym roku podczas Festiwalu przyjrzymy się temu, jak dziś wygląda nasza praca oraz przeanalizujemy, jak kształtować nowe i inteligentne nawyki, które mogą wesprzeć nas w efektywnym wykorzystaniu technologii. Wraz z gośćmi porozmawiamy o tym, jak wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji do skutecznego zarządzania, komunikacji czy automatyzacji w pracy indywidualnej i zespołowej.

ZAREJESTRUJ SIĘ ➡️

– Celem Festiwalu jest prezentowanie aktualnych trendów ze świata nowych technologii oraz pokazywanie, jak w praktyce wdrażać nowoczesne strategie i narzędzia cyfrowe w codziennych działaniach – mówi dr Dawid Szarański, dyrektor programu Sektor 3.0.

– W tym roku w sposób szczególny koncentrujemy się na tematyce lepszej pracy, poruszając wątki związane z produktywnością osobistą, współpracą w zespole, a kończąc na technologiach i narzędziach, które wspierają nas w tej zmianie – dodaje.

Do grona ekspertek i ekspertów należą m.in. prof. Michał Kosiński (Stanford University), prof. ALK, dr hab. Aleksandra Przegalińska (Akademia Leona Koźmińskiego), Tomasz Stawiszyński (filozof, eseista), Olga Sztuba (Google Polska), Maciej Okraszewski (Dział Zagraniczny), Inga Apiecionek (Ringier Axel Springer Polska), Grzegorz Markowski i dr Katarzyna Kasia (Szkło kontaktowe), Pamela Krzypkowska (Ministerstwo Cyfryzacji), prof. UW, dr hab. Katarzyna Śledziewska (DELab UW), Henrik Krogh Andersen (Microsoft), Jowita Michalska (Digital University) i dr Alek Tarkowski (Open Future Foundation).

ZAREJESTRUJ SIĘ ➡️

Lepsza praca – indywidualna i zespole

Podczas tegorocznej edycji odbędzie się kilkanaście wystąpień, rozmów i dyskusji, w ramach których poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Produktywność osobista: jak dbać o prywatność i bezpieczeństwo w dobie AI, jakie kompetencje cyfrowej rozwijać, jak budować dobre nawyki wspierające efektywność w pracy w poszanowaniu dla higieny cyfrowej?
  • Praca w zespole: jak zarządzać zespołem w czasie zmiany, czy sztuczna inteligencja może stać się członkiem zespołu, jak budować inkluzywne zespoły w dobie cyfrowej rewolucji?
  • Technologie i narzędzia zmiany: jak używać sztucznej inteligencji w codziennej pracy, jak odpowiednio dobierać narzędzia przyspieszające naszą pracę, które prócz efektywności będą wspierać społeczność i środowisko?

Po raz kolejny Festiwal odbędzie się w formule hybrydowej. Pierwszy dzień odbędzie się całkowicie w formule online, natomiast drugi poświęcony będzie warsztatowemu pogłębieniu tematu poruszonego podczas dyskusji panelowych dla zainteresowanych uczestników. Wydarzenie odbędzie się w Kampusie Innowacji CIC Warsaw.

Łącznie na uczestników czeka pięć godzin transmisji na żywo oraz siedem warsztatów, które dotyczyć będą m.in. projektowaniu usług, inkluzywnych zespołów, samomotywacji w pracy oraz praktycznemu zastosowaniu sztucznej inteligencji oraz generatywnych modeli językowych w codziennej pracy organizacji społecznych.

Poznaj Laureata Nagrody Sektor 3.0 2024

Podczas Festiwalu zostanie wręczona Nagroda Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Sektor 3.0 w wysokości 40 tys. zł.

– Celem Nagrody Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Sektor 3.0 jest docenienie organizacji, które umiejętnie i efektywnie wykorzystują nowe technologie w swoich działaniach. Skuteczność organizacji pozarządowych wynika nie tylko z właściwego podejścia do rozwiązywania problemów społecznych, ale także z odpowiedniego doboru narzędzi, dzięki którym docierają ze swoją ofertą i pomocą do możliwie najszerszego grona odbiorców – wyjaśnia Radosław Jasiński, Dyrektor Programowy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Kapituła nagrodzi organizację, która najlepiej wykorzystują technologie i zaprezentuje je, jako przykłady warte naśladowania. Laureat otrzyma dofinansowanie na działania statutowe.

Jak wziąć udział w Festiwalu Sektor 3.0?

Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji na stronie 2024.sektor3-0.pl. Więcej informacji dostępnych jest w mediach społecznościowych: Facebook | LinkedIn | Instagram.


Festiwal Sektor 3.0 realizowany jest w ramach programu Sektor 3.0 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, a jego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Organizatorzy: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności

Patronat Honorowy: Akademia Leona Koźmińskiego

Partnerzy Technologiczni: Microsoft, Orange, Google

Partnerzy Wspierający: Campus AI, DELAB UW, Kampus Innowacji CIC Warsaw, My Digital Life, No Fluff Jobs, Venture Cafe Warsaw Foundation

Patronat Medialny: ngo.pl, Spider’s Web, The Re:view

Portal organizacji pozarządowych ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.