Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak napisać dobry statut stowarzyszenia i fundacji? Skorzystaj z kursu online od eduNGO. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Kurs online "Changemaking w praktyce: podstawy zmiany systemowej i oddziaływania społecznego"

Reklama
Cała Polska

26 kwietnia 2024, 00:00

26 kwietnia 2024, 00:00 - 31 lipca 2024, 23:59

Bezpłatne

Ruszył bezpłatny kurs online: "Changemaking w praktyce: podstawy zmiany systemowej i oddziaływania społecznego". Dowiedz się, jak changemakerki z doświadczeniem migracji skutecznie budują wpływ społeczny i zmieniają systemy. Zaloguj się na platformę e-learningową i zacznij naukę w dowolnym momencie.

Młoda kobieta i mężczyzna pochylają się nad biurkiem, na którym leży brystol z postitami. W tle tablica z przyklejonymi karteczkami.

Młoda kobieta i mężczyzna pochylają się nad biurkiem, na którym leży brystol z postitami. W tle tablica z przyklejonymi karteczkami.

Autor/źródło: fot. Olena Herasym
Reklama

Zapraszamy na bezpłatny kurs online: "Changemaking w praktyce: podstawy zmiany systemowej i oddziaływania społecznego"

Chcesz działać dla dobra społecznego w Polsce? To idealna okazja dla Ciebie! Nasz kurs online pomoże Ci w tworzeniu inicjatyw, które zmieniają świat.

Kurs jest dostępny bezpłatnie online na platformie e-learningowej Thinkific, a naukę możesz zacząć w dogodnym dla siebie momencie.

"Changemaking w praktyce" skupia się na 5 obszarach:

  • wprowadzenie do zmiany systemowej,
  • siła współpracy,
  • różnorodność, sprawiedliwość i włączenie,
  • dobrostan i przeciwdziałanie wypaleniu,
  • trwałość i zarządzanie organizacją.

Kurs został stworzony w oparciu o wiedzę Ashoki oraz doświadczenia przedsiębiorczyń społecznych z doświadczeniem migracji takich jak Myroslava Keryk (Ukraiński Dom) i Khedi Alieva (Kobiety Wędrowne). Dzięki temu dostarcza konkretnych narzędzi i strategii, które możesz zastosować w praktyce. Powstał w ramach programu Hello Entrepreneurship prowadzonego przez Ashokę oraz Citi Foundation.

Podczas kursu odkryjesz nowe obszary biznesu i aktywizmu non-profit. Zobaczysz, jak Twoje talenty mogą mieć realny wpływ na świat wokół Ciebie. Bez względu na to, czy masz doświadczenie w pracy społecznej, czy dopiero zaczynasz swoją drogę jako aktywista, nasz kurs pomoże Ci rozwijać umiejętności potrzebne do skutecznego działania.

Dowiedz się, jak changemakerki z doświadczeniem migracji skutecznie budują wpływ społeczny i zmieniają systemy! Zapisz się na bezpłatny kurs.

Plansza ze zdjęciami prowadzących kurs

Plansza ze zdjęciami prowadzących kurs

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.