Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak założyć organizację pozarządową Dowiedz się, zadaj pytania ekspertce. Przyjdź na webinar >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama

Warszawa, Polska

1 maja 2024, 08:00

1 maja 2024, 08:00 - 31 maja 2024, 23:59

Bezpłatne

"Pani z pieskiem", "sąsiad spod czwórki", "miła mama z placu zabaw". Też tak mówicie, bo nie znacie ich imion? Czas się poznać! Zapraszamy na tegoroczne Dni Sąsiedzkie w Warszawie.

Dni Sąsiedzkie 2024 w Warszawie. Spotkaj_my się! Świętujemy przez cały maj

Dni Sąsiedzkie 2024 w Warszawie. Spotkaj_my się! Świętujemy przez cały maj

Autor/źródło: UM Warszawa
Reklama

Blisko mieszkamy, ale czy się znamy? Dzień Sąsiada to święto obchodzone na całym świecie. Jego celem jest wspólne spędzenie czasu z osobami, które mieszkają blisko nas. Każdy może świętować w wybrany przez siebie sposób. Miarą sukcesu nie jest liczba uczestników czy skala imprezy, ale dobra atmosfera spotkania.

Oficjalny Europejski Dzień Sąsiada świętowany jest w ostatni piątek maja (w 2024 r. to 31 maja), ale w Warszawie już od kilku lat obchody trwają przez cały miesiąc. Dzięki temu każde sąsiedztwo może świętować w optymalnym dla siebie terminie, a klimat sąsiedzkiej serdeczności ma szansę utrzymać się dłużej.

Na stronie akcji dostępna jest mapka sąsiedzkich spotkań w całej Warszawie (dodaj wydarzenie w Twojej okolicy), a także materiały edukacyjne i promocyjne (wzory plakatów i grafik, FAQ, pomysły i inspiracje do oddolnych działań). W ramach akcji można też pobrać specjalne plakaty, którymi można pozdrowić swoje sąsiadki i sąsiadów. 

Więcej informacji na stronie internetowej oraz profilach Warszawa Sąsiedzka na Facebooku i Instagramie.

Serwis warszawskich organizacji pozarządowych warszawa.ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  1 maja 2024, 08:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  31 maja 2024, 23:59
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Link
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.