Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak założyć organizację pozarządową Dowiedz się, zadaj pytania ekspertce. Przyjdź na webinar >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama

Rynek 10, Mogilno, Polska

Dziś, 15:00 - 23:59

20 maja 2024

Bezpłatne

Stowarzyszenie Widzących Więcej wraz z Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Mogileńskiego zapraszają do udziału w warsztatach skierowanych do SPOŁECZNIKÓW z powiatu mogileńskiego. Pierwsze warsztaty odbędą się 20 maja w sali MDK przy ul. Rynek 10 w Mogilnie o godz.15:00.

Autor/źródło: Photo by rawpixel on Unsplash
Reklama

Co organizator przygotował dla uczestników? Na początku porozmawiamy o rolach, które pojawiają się w zespołach i o tym, jakie pełnią funkcje i dlaczego tak ważna jest różnorodność! A później… zabierzemy się za praktykę, czyli wspólnie spróbujemy rozegrać grę Power of Tower analizując istotę komunikacji. To będzie idealna szansa na sprawdzenie naszych umiejętności przewodzenia, komunikowania się i tworzenia strategii działania.

Do wzięcia udziału organizator zaprasza osoby, które udzielają się społecznie, prowadzą organizacje pozarządowe, działają na rzecz mogileńskiej społeczności i tych, którzy chcieliby poznać trzeci sektor!

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.
Aby zarejestrować swój udział wystarczy wypełnić formularz: https://forms.office.com/e/dTKnV1yGje

Liczba miejsc jest ograniczona!

Projekt Społeczne współGRAnie  dofinansowany został z budżetu Powiatu Mogileńskiego.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.