Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

ABC obowiązków organizacji pozarządowych Księgowość, sprawozdawczość, RODO. Skorzystaj z kursu eduNGO >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

XX Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania [patronat warszawa.ngo.pl]

Reklama
Teatr Tańca Zawirowania

Warszawa, Polska, al. Jerozolimskie 181b, wejście B1

W zeszły poniedziałek, 19:00

17 czerwca 2024, 19:00 - 27 czerwca 2024, 21:00

Płatne

XX Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania rozpocznie się już 17 czerwca. Podczas jubileuszowej edycji festiwalu wystąpią zespoły m.in. z Japonii, Belgii, Portugalii, Włoch, Korei Południowej czy z Polski. Gwiazdą festiwalu będzie znany zespół Compagnia Zappala Danza. Jak co roku, tanecznemu wydarzeniu stolicy towarzyszyć będzie blok warsztatów edukacyjnych, które poprowadzą choreografowie i tancerze występujący na festiwalu.

17-27.06 XX Międzynarodowy Festiwal Tańca

17-27.06 XX Międzynarodowy Festiwal Tańca

Autor/źródło: Sara Maryja Małecka
Reklama

Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania powstał w 2005 z inicjatywy Włodzimierza Kaczkowskiego i Elwiry Piorun. To jeden z najstarszych festiwali tanecznych w Warszawie. Jubileuszowa XX edycja festiwalu rozpocznie się już 17 czerwca, a wystąpią w niej zespoły m.in. z Japonii, Belgii, Portugalii, Włoch, Korei Południowej czy z Polski. Gwiazdą festiwalu będzie znany zespół Compagnia Zappala Danza. 

Jak co roku, tanecznemu wydarzeniu stolicy towarzyszyć będzie blok warsztatów edukacyjnych, które poprowadzą choreografowie i tancerze występujący na festiwalu. Dla uczestników zajęć to często jedyna możliwość pracy z takimi nauczycielami, a dla profesjonalnych tancerzy możliwość uzyskania wyjątkowych konsultacji. 

Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania to jedno z najstarszych festiwali tanecznych w Warszawie i jedyny, który przez całą historię swojego istnienia odbywał się bez przerw. Tegoroczna edycja festiwalu potrwa 11 dni, a spektakle odbywać się będą w nowej siedzibie teatru przy al. Jerozolimskich 181B.

Serwis warszawskich organizacji pozarządowych warszawa.ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  W zeszły poniedziałek, 19:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W czwartek, 21:00
 • Miejsce:
  Teatr Tańca Zawirowania
  Warszawa, Polska
  al. Jerozolimskie 181b, wejście B1
 • Organizator:
  Fundacja Scena Współczesna
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.