Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

ABC obowiązków organizacji pozarządowych Księgowość, sprawozdawczość, RODO. Skorzystaj z kursu eduNGO >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Hackathon EU Sparks for Climate: European Citizens Hackathon Championship

Reklama
Cała Polska

W czwartek, 00:00

27 czerwca 2024, 00:00 - 29 czerwca 2024, 23:59

Bezpłatne

Krakowski Park Technologiczny zaprasza do udziału w hackathonie EU Sparks for Climate: European Citizens Hackathon Championship, który odbędzie się online w dniach 27-29 czerwca 2024 roku.

Reklama

Zmiany klimatyczne są jednym z największych wyzwań naszych czasów i wpływają na każdy aspekt naszego życia. Hackathon EU Sparks for Climate to doskonała okazja, aby zaangażować się w realne działania na rzecz ochrony klimatu. Dzięki współpracy obywateli, badaczy i naukowców możemy opracować innowacyjne rozwiązania, które pomogą w walce z globalnym ociepleniem i jego skutkami.

Zapraszamy zarówno osoby zaangażowanych w działania środowiskowe, jak i badaczy, naukowców, innowatorów, którzy mogą zaproponować rozwiązania wyzwań klimatycznych w Polsce, Europie czy regionie.

Pula nagród, ufundowana przez Krakowski Park Technologiczny, dla trzech zwycięskich zespołów wynosi 5000 zł. Dodatkowo dwa z nich wezmą udział w finale UE, gdzie będą miały szansę na otrzymanie nagrody zespołowej w wysokości 5 000 EURO. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają wsparcie w kampanii crowdfundingowej, dostęp do sieci inwestorów i pomoc w rozwoju swojego rozwiązania.

Aby uzyskać więcej informacji i wziąć udział w programie, trzeba zarejestrować się na stronie: www.eusparks.eu.

Hackathon odbywa się jest jednocześnie w 22 państwach Unii Europejskiej, w Polsce za współorganizację odpowiada Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o.

Udział w hackathonie to również szansa na zdobycie cennego doświadczenia, nawiązanie nowych kontaktów i wsparcie w realizacji własnych projektów.

W razie pytań prosimy o kontakt z Ludmiłą Frydrych z Krakowskiego Parku Technologicznego: lfrydrych@kpt.krakow.pl

Czekamy na Was na EU Sparks for Climate: European Citizens Hackathon Championship!

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  W czwartek, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W sobotę, 23:59
 • Organizator:
  Krakowski Park Technologiczny
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.