Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak napisać dobry statut stowarzyszenia i fundacji? Skorzystaj z kursu online od eduNGO. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską poświęconą społeczeństwu obywatelskiemu

Reklama
Cała Polska

25 czerwca 2024, 00:00

25 czerwca 2024, 00:00 - 30 września 2024, 23:59

Bezpłatne

Celem konkursu jest zwiększenie społecznej świadomości na temat roli społeczeństwa obywatelskiego, popularyzacja wiedzy w tej dziedzinie oraz promowanie wysokiej jakości prac magisterskich i rozpraw doktorskich z zakresu nauk społecznych, humanistycznych i teologicznych dotyczących społeczeństwa obywatelskiego.

Autor/źródło: fot. sxc.hu
Reklama

Konkurs został objęty patronatem Przewodniczącego Komitetu ds. Pożytku Publicznego.

Uczestnikami konkursu mogą być absolwenci szkół wyższych i autorzy rozpraw doktorskich, którzy obronili swoje prace w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 30 września 2024 r. i nie brali udziału we wcześniejszej edycji Konkursu.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Konkursie są określone w Regulaminie, który jest udostępniany wraz z ogłoszeniem nowej edycji konkursu.

Przed przystąpieniem do Konkursu prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Zgłoszeń można dokonywać za pomocą elektronicznego formularza zgłoszenia do 30 września 2024 r., korzystając z Formularza Zgłoszenia i Wzoru zaświadczenia. Wymagane jest również wypełnienie i nadesłanie Kwestionariusza osobowego dla uczestników.

Załączniki

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.