Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak napisać dobry statut stowarzyszenia i fundacji? Skorzystaj z kursu online od eduNGO. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Studia II stopnia "Zarządzanie organizacją społeczną" - Uczelnia Łazarskiego

Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Warszawa, Polska

9 lipca 2024, 10:10

9 lipca 2024, 10:10 - 8 sierpnia 2024, 23:59

Płatne

Studiuj z osobami eksperckimi z Polskiej Akcji Humanitarnej, Polskiej Misji Medycznej i Fundacji Unsung Heroes. Studia II stopnia "Zarządzanie organizacją społeczną" to solidna podstawa praktyki i teorii, aby zbudować swoją wartościową przyszłość w organizacjach społecznych i humanitarnych.

Studia są dostępne w języku polskim w trybie dziennym bądź zaocznym.

Przedmioty specjalistyczne to m.in. monitoring projektów społecznych, kampanie i fundraising, CSR/ESG w praktyce biznesowej, wizerunek organizacji społecznej czy zrównoważone modele biznesowe w org. społecznych. 

Poznaj szczegóły >> Zarządzanie organizacją społeczną (NGO)

Wiedza przekazywana przez ekspertki i ekspertów z organizacji społecznych w zakresie nadzorowania, monitorowania, zarządzania oraz koordynowania projektów społecznych. Poznaj osoby z doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami zdobytymi w organizacjach nonprofit, które wesprą Cię w usystematyzowaniu praktycznej wiedzy. Buduj profesjonalne kontakty zawodowe, które przydadzą się na dalszej drodze zawodowej w organizacjach III sektora.  

Czego się nauczysz: www.lazarski.pl

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  9 lipca 2024, 10:10
 • Zakończenie wydarzenia:
  8 sierpnia 2024, 23:59
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.