Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak napisać dobry statut stowarzyszenia i fundacji? Skorzystaj z kursu online od eduNGO. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Wzmacnianie pozycji organizacji pozarządowych dzięki cyberbezpieczeństwu i sztucznej inteligencji

Reklama
Cała Polska

We wtorek, 13:00

30 lipca 2024, 13:00 - 31 lipca 2024, 17:30

Płatne

Szkolenie ON-LINE organizuje Stowarzyszenie AVSI POLSKA we współpracy z INSTYTUTEM KOŚCIUSZKI w KRAKOWIE. Szkolenie odbędzie się w dniach 30-31 lipca godz. 13.00-17.30 i jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

Autor/źródło: avsi poska
Reklama

Wzmacnianie pozycji organizacji pozarządowych dzięki cyberbezpieczeństwu i sztucznej inteligencji

Opis: Ten kurs zapewnia kompleksowe zrozumienie podstaw cyberbezpieczeństwa i aplikacji sztucznej inteligencji dostosowanych do potrzeb organizacji pozarządowych i fundacji. Dowiedz się, jak chronić zasoby cyfrowe organizacji, usprawnić proces podejmowania decyzji i wykorzystać sztuczną inteligencję w celu zwiększenia wydajności operacyjnej. Wyposaż swój zespół w narzędzia i wiedzę, aby zabezpieczyć swoją misję w erze cyfrowej.

Szkolenie poprowadzi Maciej Góra - ekspert oraz pracownik Instytutu Kościuszki w Krakowie.

Studiował bezpieczeństwo narodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim, cyberbezpieczeństwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Karola w Pradze. W Instytucie Kościuszki jest odpowiedzialny za kierunki agendy konferencji CYBERSEC oraz koordynację raportów dotyczących geopolityki, cyberbezpieczeństwa i dezinformacji. Wybrany jako członek listy Santander-CIDOB, Barcelona Centre for International Affairs 35 under 35 Future Leaders roku 2022. "

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Termin rejestracji:
  29 lipca 2024, 12:00
 • Początek wydarzenia:
  We wtorek, 13:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W środę, 17:30
 • Miejsce:
  on-line
 • Organizator:
  AVSI Polska
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.