Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak napisać dobry statut stowarzyszenia i fundacji? Skorzystaj z kursu online od eduNGO. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Zostań cyfrową ekspertką – bezpłatne szkolenia z programowania dla kobiet

Reklama
Cała Polska

10 lipca 2024, 00:00

10 lipca 2024, 00:00 - 1 grudnia 2024, 23:59

Bezpłatne

Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia (ECD), działająca przy Pomorskim Klastrze ICT INTERIZON w partnerstwie z Fundacją Liga Niezwykłych Umysłów (LNU) wygrały, w Makroregionie Północnym, Konkurs Ministerstwa Cyfryzacji „Zostań cyfrową ekspertką”.

Reklama

Wspólnie od 01.07.2024r. do 01.12.2024r. realizujemy projekt „Wzmocnienie pozycji kobiet w cyfrowym świecie - nowe umiejętności programistyczne” w ramach zadania publicznego „Rozwój zaawansowanych kompetencji cyfrowych kobiet”. Dotacja z budżetu Państwa. Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Cyfryzacji. Wartość finansowania stanowi całkowitą wartość zadania i wynosi 614 764,70zł.

Do udziału w projekcie zapraszamy 150 pełnoletnich kobiet z wykształceniem min. średnim i pełnoletnich uczennic szkół średnich, zamieszkujących Makroregion Północny (NUTS1) obejmujący województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie .

Każda z zakwalifikowanych Pań będzie miała możliwość bezpłatnego udziału w jednym 40h szkoleniu w formule zdalnej. Szkolenia będą realizowane od września do listopada 2024r.:

*Programy szkoleń na stronach www.fundacjaecd.plwww.lnu.org.pl

Dodatkowo, przez cały okres trwania projektu, oraz rok po jego zakończeniu, uczestniczki projektu będą miały możliwość skorzystania z kursów programowania na platformie Liga Niezwykłych Umysłów (LNU), uhonorowanej nagrodami, m.in. w Dubaju. Panie nie tylko będą mogły pogłębiać tajniki programowania w języku nauczanym na kursie, ale też uczyć się programowania m.in. w innych językach, w tym technologii frontendowych i innych dostępnych na platformie. Na bieżąco będą śledzić postępy, zdobywać nagrody i komunikować się z innymi uczestnikami i trenerem. Nauka na platformie będzie dodatkowym wsparciem dla uczestniczek.

W ramach projektu odbędzie się również spotkanie w formule on-line z prezentacją dot. projektu, platformy oraz instrukcją, jak założyć konta na platformie. 50 chętnych uczestniczek projektu weźmie udział w egzaminach certyfikacyjnych w oparciu o Europejską Klasyfikację Kompetencji Cyfrowych e-CF, przeprowadzonych w formule on-line.

Pierwszeństwo udziału w projekcie otrzymają te uczestniczki, które osiągną najwyższą punktację rekrutacyjną;

· 3 punkty zostaną przyznane uczestniczkom powracającym na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka

· 2 punkty zostaną przyznane uczestniczkom w niekorzystnej sytuacji materialnej (dochód na osobę poniżej 2500,00 PLN)

W pozostałych przypadkach decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Punkty będą przyznawane na podstawie oświadczeń dołączanych do formularzy rekrutacyjnych, składanych pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych oświadczeń.

Zapraszamy do zgłaszania się do udziału w projekcie, wypełniając formularz zgłoszeniowy zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wymagane oświadczenia, dostępny na stronach www.fundacjaecd.plwww.lnu.org.pl. Formularz należy podpisać elektronicznie lub w sposób tradycyjny i wysłać najpierw scan na adres: szkolenia@fundacjaecd.pl (decyduje o kolejności zgłoszeń), następnie oryginał na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

UWAGA: Rekrutacja na szkolenia rozpoczynające się od września trwa do 11.08.2024 r. a rekrutacja na szkolenia rozpoczynające się od października trwa do 15.09.2024 r.

Informacje o projekcie dostępne na stronach www.fundacjaecd.plwww.lnu.org.pl oraz pod nr. Tel. 500 399 437 – ECD lub 71 700 02 55 – LNU.

Zapytania do baz danych SQL (7 szkoleń)*

Programowanie w języku C++ (3 szkolenia)*

Programowanie w języku Python (5 szkoleń)*

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  15 września 2024, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  10 lipca 2024, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  1 grudnia 2024, 23:59
 • Miejsce:
  Województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
  Wydarzenie online
 • Organizator:
  Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.