Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak napisać dobry statut stowarzyszenia i fundacji? Skorzystaj z kursu online od eduNGO. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Poznaj nowoczesne technologie i zadbaj o siebie - warsztaty wyjazdowe

Reklama
Biuro Regionalne Fundacji Szansa - Jesteśmy Razem, Targowa 18 Kielce

Kielce, Świętokrzyskie, Polska

10 lipca 2024, 00:00

10 lipca 2024, 00:00 - 31 lipca 2024, 23:59

Bezpłatne

Przeprowadzenie warsztatów rehabilitacyjnych z nowoczesnych technologii i warsztatów dbania o siebie.

Reklama

Przeprowadzenie warsztatów rehabilitacyjnych z nowoczesnych technologii i warsztatów dbania o siebie.
Wyjazd w dniach 5-9 sierpnia 2024 roku o godzinie 8:30 ul. Targowa 18, Kielce.

Zapisy oraz więcej informacji:
Fundacja Szansa - Jesteśmy Razem Biuro Regionalne w Kielcach, 
ul. Targowa 18, 14 piętro, pokój 1422, 25-520 Kielce
tel. 662138600

Plakat przedstawia zaproszenie na warsztaty wyjazdowe pt. "Poznaj nowoczesne technologie i zadbaj o siebie". Poniżej znajduje się szczegółowy opis plakatu:   Nagłówek: W górnej części plakatu, po lewej stronie, znajduje się napis "WARSZTATY WYJAZDOWE". Obok, większym i pogrubionym drukiem, widnieje tytuł wydarzenia: "POZNAJ NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I ZADBAJ O SIEBIE".   Tekst informacyjny: Pod tytułem, mniejszą czcionką, znajduje się opis warsztatów: "Przeprowadzenie warsztatów rehabilitacyjnych z nowoczesnych technologii i warsztatów dbania o siebie".   Szczegóły wydarzenia:     Data i czas: "Wyjazd: 5 sierpnia 2024 godz. 8:30".     Miejsce: "ul. Targowa 18, Kielce".   Informacje kontaktowe: Podano dane kontaktowe do zapisów i uzyskania więcej informacji:     "Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem".     "Biuro Regionalne w Kielcach ul. Targowa 18, 14 piętro, pokój 1422, 25-520 Kielce".     "tel. 662 138 600".   Elementy graficzne: Po prawej stronie plakatu znajduje się zdjęcie uśmiechniętej kobiety w średnim wieku, ubranej w brązowy sweter, siedzącej na piłce rehabilitacyjnej i wykonującej ćwiczenie z taśmą do fitnessu. Zdjęcie to dodaje plakatowi przyjaznego i zachęcającego charakteru.   Dolna część plakatu:     Na dole, po lewej stronie, znajduje się logo województwa świętokrzyskiego z informacją: "Projekt został dofinansowany przez samorząd województwa świętokrzyskiego ze środków PFRON w 2024 r."     Po prawej stronie dolnej części znajduje się logo Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem.

Plakat przedstawia zaproszenie na warsztaty wyjazdowe pt. "Poznaj nowoczesne technologie i zadbaj o siebie". Poniżej znajduje się szczegółowy opis plakatu: Nagłówek: W górnej części plakatu, po lewej stronie, znajduje się napis "WARSZTATY WYJAZDOWE". Obok, większym i pogrubionym drukiem, widnieje tytuł wydarzenia: "POZNAJ NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I ZADBAJ O SIEBIE". Tekst informacyjny: Pod tytułem, mniejszą czcionką, znajduje się opis warsztatów: "Przeprowadzenie warsztatów rehabilitacyjnych z nowoczesnych technologii i warsztatów dbania o siebie". Szczegóły wydarzenia: Data i czas: "Wyjazd: 5 sierpnia 2024 godz. 8:30". Miejsce: "ul. Targowa 18, Kielce". Informacje kontaktowe: Podano dane kontaktowe do zapisów i uzyskania więcej informacji: "Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem". "Biuro Regionalne w Kielcach ul. Targowa 18, 14 piętro, pokój 1422, 25-520 Kielce". "tel. 662 138 600". Elementy graficzne: Po prawej stronie plakatu znajduje się zdjęcie uśmiechniętej kobiety w średnim wieku, ubranej w brązowy sweter, siedzącej na piłce rehabilitacyjnej i wykonującej ćwiczenie z taśmą do fitnessu. Zdjęcie to dodaje plakatowi przyjaznego i zachęcającego charakteru. Dolna część plakatu: Na dole, po lewej stronie, znajduje się logo województwa świętokrzyskiego z informacją: "Projekt został dofinansowany przez samorząd województwa świętokrzyskiego ze środków PFRON w 2024 r." Po prawej stronie dolnej części znajduje się logo Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.