Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak napisać dobry statut stowarzyszenia i fundacji? Skorzystaj z kursu online od eduNGO. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Fundacja Szansa - Jesteśmy Razem Biuro Regionalne w Kielcach

Kielce, Świętokrzyskie, Polska

10 lipca 2024, 00:00

10 lipca 2024, 00:00 - 31 lipca 2024, 23:59

Bezpłatne

Organizacja warsztatów dnia codziennego w kuchni Wykład na temat prawidłowego żywienia Wyposażenie grupy w publikację

Część plakatu z nagłówkiem i cześcią do kontaktu.

Część plakatu z nagłówkiem i cześcią do kontaktu.

Reklama
 • Organizacja warsztatów dnia codziennego w kuchni (zagospodarowanie kuchni, poznanie drobnego sprzętu kuchennego, techniki kulinarne bezwzrokowe)
 • Wykład na temat prawidłowego żywienia (omówienie różnych sposobów odżywiania, informacje o produktach wspomagających poprawę wzroku)
 • Wyposażenie grupy w publikację "Smak na koniuszkach palców" 

ZAPISY ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI:

Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem Biuro Regionalne w Kielcach

ul. Targowa 18, 14 piętro, pokój 1422

25-520 Kielce tel. 662 138 600

Projekt został dofinansowany przez samorząd województwa świętokrzyskiego w 2024 r.

Plakat informuje o warsztatach pod tytułem "Apetyt na samodzielne życie - Integracja i rehabilitacja". Poniżej znajduje się szczegółowy opis plakatu:   Nagłówek: Główna część plakatu zawiera tytuł wydarzenia "APETYT NA SAMODZIELNE ŻYCIE - INTEGRACJA I REHABILITACJA", zapisany dużymi, pogrubionymi literami.   Informacje o warsztatach:     Organizacja warsztatów dnia codziennego w kuchni (zagospodarowanie kuchni, poznanie drobnego sprzętu kuchennego, techniki kulinarne bezwzrokowe).     Wykład na temat prawidłowego żywienia (omówienie różnych sposobów odżywiania, informacje o produktach wspomagających poprawę wzroku).     Wyposażenie grupy w publikację "Smak na koniuszkach palców".   Tekst zapraszający: "ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ODKRYWANIA NOWYCH MOŻLIWOŚCI W KUCHNI!!", umieszczony na dole w ramce, zachęca do uczestnictwa w warsztatach.   Informacje kontaktowe: U góry plakatu znajdują się szczegóły dotyczące zapisów oraz kontaktu:     Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem Biuro Regionalne w Kielcach.     Adres: ul. Targowa 18, 14 piętro, pokój 1422, 25-520 Kielce.     Telefon: 662 138 600.   Dolna część plakatu:     Na dole po lewej stronie znajduje się logo województwa świętokrzyskiego z informacją: "Projekt został dofinansowany przez samorząd województwa świętokrzyskiego w 2024 r."     Po prawej stronie dolnej części widnieje logo Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem.   Elementy graficzne: W tle plakatu widoczne są rozmyte zdjęcia związane z gotowaniem i przygotowywaniem jedzenia, co nadaje plakatowi kontekst tematyczny.

Plakat informuje o warsztatach pod tytułem "Apetyt na samodzielne życie - Integracja i rehabilitacja". Poniżej znajduje się szczegółowy opis plakatu: Nagłówek: Główna część plakatu zawiera tytuł wydarzenia "APETYT NA SAMODZIELNE ŻYCIE - INTEGRACJA I REHABILITACJA", zapisany dużymi, pogrubionymi literami. Informacje o warsztatach: Organizacja warsztatów dnia codziennego w kuchni (zagospodarowanie kuchni, poznanie drobnego sprzętu kuchennego, techniki kulinarne bezwzrokowe). Wykład na temat prawidłowego żywienia (omówienie różnych sposobów odżywiania, informacje o produktach wspomagających poprawę wzroku). Wyposażenie grupy w publikację "Smak na koniuszkach palców". Tekst zapraszający: "ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ODKRYWANIA NOWYCH MOŻLIWOŚCI W KUCHNI!!", umieszczony na dole w ramce, zachęca do uczestnictwa w warsztatach. Informacje kontaktowe: U góry plakatu znajdują się szczegóły dotyczące zapisów oraz kontaktu: Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem Biuro Regionalne w Kielcach. Adres: ul. Targowa 18, 14 piętro, pokój 1422, 25-520 Kielce. Telefon: 662 138 600. Dolna część plakatu: Na dole po lewej stronie znajduje się logo województwa świętokrzyskiego z informacją: "Projekt został dofinansowany przez samorząd województwa świętokrzyskiego w 2024 r." Po prawej stronie dolnej części widnieje logo Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem. Elementy graficzne: W tle plakatu widoczne są rozmyte zdjęcia związane z gotowaniem i przygotowywaniem jedzenia, co nadaje plakatowi kontekst tematyczny.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  10 lipca 2024, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W środę, 23:59
 • Miejsce:
  Fundacja Szansa - Jesteśmy Razem Biuro Regionalne w Kielcach
  Kielce, Świętokrzyskie, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Szansa - Jesteśmy Razem (Biuro Regionalne - woj. świętokrzyskie)
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.