Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak napisać dobry statut stowarzyszenia i fundacji? Skorzystaj z kursu online od eduNGO. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Sprawny Senior - technologia w drodze do aktywnego życia 2024

Reklama
Fundacja Szansa - Jesteśmy Razem Biuro Regionalne w Kielcach

Kielce, Świętokrzyskie, Polska

10 lipca 2024, 00:00

10 lipca 2024, 00:00 - 31 lipca 2024, 23:59

Bezpłatne

Sprawny Senior - technologia w drodze do aktywnego życia 2024. Warsztaty technologiczne dla seniorów.

Autor/źródło: Maria Wieloch/ Natalia Kozaczyk
Reklama

Warsztaty technologiczne dla seniorów

 • Każdy z uczestników zadania zostanie wyposażony w indywidualnie dobrany sprzęt rehabilitacyjny
 • Spotkanie integracyjne promujące aktywność fizyczną 

ZAPISY ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI:

Fundacja Szansa - Jesteśmy Razem Biuro Regionalne w Kielcach

tel. 662 138 600

ul. Targowa 18, XIV piętro pok. 1422 25-520 Kielce

Projekt został dofinansowany przez samorząd województwa świętokrzyskiego w 2024 r.

Plakat informuje o warsztatach technologicznych dla seniorów pod tytułem "Sprawny Senior – Technologia w drodze do aktywnego życia 2024". Poniżej znajduje się szczegółowy opis plakatu:   Nagłówek: Główna część plakatu zawiera tytuł wydarzenia "SPRAWNY SENIOR – TECHNOLOGIA W DRODZE DO AKTYWNEGO ŻYCIA 2024", zapisany dużymi, pogrubionymi literami.   Podtytuł: Pod tytułem znajduje się informacja "Warsztaty technologiczne dla seniorów".   Informacje o warsztatach:     "Każdy z uczestników zadania zostanie wyposażony w indywidualnie dobrany sprzęt rehabilitacyjny".     "Spotkanie integracyjne promujące aktywność fizyczną".   Informacje kontaktowe:     "ZAPISY ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI: Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem Biuro Regionalne w Kielcach, tel. 662 138 600, ul. Targowa 18, XIV piętro pok. 1422 25-520 Kielce".     Te informacje są umieszczone na niebieskim tle w dolnej części plakatu.   Dolna część plakatu:     Na dole po lewej stronie znajduje się logo województwa świętokrzyskiego z informacją: "Projekt został dofinansowany przez samorząd województwa świętokrzyskiego w 2024 r."     Po prawej stronie dolnej części widnieje logo Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem.   Elementy graficzne:     W lewym górnym rogu plakatu znajduje się ikona serca z krzyżem medycznym, trzymanego przez dwie ręce, co symbolizuje troskę o zdrowie.     W prawym górnym rogu plakatu jest zdjęcie sprzętu medycznego, takiego jak ciśnieniomierz i pojemniki na leki, co podkreśla tematyczną związaną z opieką zdrowotną i technologią.   Kolorystyka:     Dominują kolory niebieski i biały, które nadają plakatowi spokojny i profesjonalny wygląd.

Plakat informuje o warsztatach technologicznych dla seniorów pod tytułem "Sprawny Senior – Technologia w drodze do aktywnego życia 2024". Poniżej znajduje się szczegółowy opis plakatu: Nagłówek: Główna część plakatu zawiera tytuł wydarzenia "SPRAWNY SENIOR – TECHNOLOGIA W DRODZE DO AKTYWNEGO ŻYCIA 2024", zapisany dużymi, pogrubionymi literami. Podtytuł: Pod tytułem znajduje się informacja "Warsztaty technologiczne dla seniorów". Informacje o warsztatach: "Każdy z uczestników zadania zostanie wyposażony w indywidualnie dobrany sprzęt rehabilitacyjny". "Spotkanie integracyjne promujące aktywność fizyczną". Informacje kontaktowe: "ZAPISY ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI: Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem Biuro Regionalne w Kielcach, tel. 662 138 600, ul. Targowa 18, XIV piętro pok. 1422 25-520 Kielce". Te informacje są umieszczone na niebieskim tle w dolnej części plakatu. Dolna część plakatu: Na dole po lewej stronie znajduje się logo województwa świętokrzyskiego z informacją: "Projekt został dofinansowany przez samorząd województwa świętokrzyskiego w 2024 r." Po prawej stronie dolnej części widnieje logo Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem. Elementy graficzne: W lewym górnym rogu plakatu znajduje się ikona serca z krzyżem medycznym, trzymanego przez dwie ręce, co symbolizuje troskę o zdrowie. W prawym górnym rogu plakatu jest zdjęcie sprzętu medycznego, takiego jak ciśnieniomierz i pojemniki na leki, co podkreśla tematyczną związaną z opieką zdrowotną i technologią. Kolorystyka: Dominują kolory niebieski i biały, które nadają plakatowi spokojny i profesjonalny wygląd.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.