Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak założyć stowarzyszenie zwykłe? Polecamy niezawodny komplet: poradnik i wzór regulaminu. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Warsztaty "Różnorodność jako inspiracja: projektowanie innowacji społecznych"

Reklama
Centralny Dom Technologii; Krucza 50 (budynek Cedet,) 1 piętro

Warszawa, Polska

Jutro, 10:00 - 16:00

20 września 2024

Bezpłatne

Zapraszamy na warsztaty „Różnorodność jako inspiracja: projektowanie innowacji społecznych przeciwdziałających wykluczeniu.”, na których dowiesz się jak wykorzystać różnorodność w tworzeniu nowych rozwiązań.

Reklama

Diversity, Equity & Inclusion (w skrócie: DEI), czyli Różnorodność, Równe Szanse i Włączenie Społeczne, to tematy, które zyskują na znaczeniu w tworzeniu rozwiązań poprawiających jakość życia i funkcjonowania w społecznościach. W dzisiejszym świecie, gdzie różnorodność jest duża i nie zawsze łatwo jest nam zrozumieć siebie nawzajem, często pojawiają się wyzwania związane z osamotnieniem i wykluczeniem. 

Zapraszamy na warsztaty „Różnorodność jako inspiracja: projektowanie innowacji społecznych przeciwdziałających wykluczeniu.”, na których dowiesz się jak wykorzystać różnorodność w tworzeniu nowych rozwiązań.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 września 2024 r.  Liczba uczestników jest ograniczona.

W przypadku pytań dotyczących wydarzenia prosimy o kontakt: inkubator@stocznia.org.pl, 500 141 428.

Organizator: Fundacja Stocznia.

Do czego Cię zapraszamy?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak różnorodność może inspirować innowacje społeczne, które przeciwdziałają zjawiskom osamotnienia i wykluczenia społecznego, ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas warsztatów zgłębimy, jak projektować innowacje, które uwzględniają różne wymiary różnorodności oraz szanse i wyzwania, jakie się z nimi wiążą, w tym problem osamotnienia. Poznamy wpływ tych wymiarów na codzienne funkcjonowanie, zbadamy, jak wzajemnie na siebie oddziałują, oraz jakie rozwiązania mogą pomóc w tworzeniu bardziej inkluzywnych społeczności. Następnie, bazując na tej wiedzy, przejdziemy do tworzenia rozwiązań, które skutecznie odpowiadają na zidentyfikowane wyzwania i wspierają włączenie społeczne.

Następnie, bazując na tej wiedzy, przejdziemy do tworzenia rozwiązań, które skutecznie odpowiadają na zidentyfikowane wyzwania, wspierając włączenie społeczne i przeciwdziałając osamotnieniu. Weź udział w warsztatach, aby wspólnie odkrywać, jak różnorodność może inspirować do tworzenia lepszych, bardziej inkluzywnych społeczności!

Zapraszamy zarówno osoby, które mają już pomysły na innowacje i chcą je rozwijać, jak i te, które dopiero chcą pracować nad pomysłami dla różnych grup osób doświadczających wykluczenia i osamotnienia.

Spotkanie odbywa się w ramach naboru pomysłów na innowacje społeczne do Inkubator Pomysłów, w którym można otrzymać wsparcie merytoryczne oraz fundusze na rozwój własnych inicjatyw społecznych. Projekt „Inkubator pomysłów 3 – wsparcie w rozwoju innowacji społecznych dotyczących włączenia społecznego” jest realizowany ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego przez Fundację Stocznia w partnerstwie z Ośrodkiem Ewaluacji oraz Klubem Inteligencji Katolickiej.

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Sikorska – projektantka usług, facylitatorka procesów projektowych, edukatorka.

Szczegóły wydarzenia

  • Rodzaj wydarzenia:
    Bezpłatne
  • Termin rejestracji:
    18 września 2024, 23:59
  • Początek wydarzenia:
    Jutro, 10:00
  • Zakończenie wydarzenia:
    Jutro, 16:00
  • Miejsce:
    Centralny Dom Technologii; Krucza 50 (budynek Cedet,) 1 piętro
    Warszawa, Polska
  • Organizator:
    Fundacja Stocznia
  • E-mail:
    Pokaż
  • Telefon:
    Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.