Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak stworzyć budżet projektu? Dowiedz się podczas webinaru eduNGO. Dołącz >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

29. Wielka Gala Integracji już 16 listopada w Warszawie. Świętujemy 30-lecie Integracji!

Reklama

Rotmistrza Witolda Pileckiego 122, Warszawa, Polska

za miesiąc

16 listopada 2024, 17:00

Bezpłatne

Tegoroczna Gala będzie okazją do świętowania i podsumowania ostatnich 30 lat działalności Integracji na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością.

Reklama

Wielka Gala Integracji to największe tego typu, coroczne wydarzenie w Polsce, które podsumowuje i przybliża dobre praktyki w działaniach na rzecz osób z niepełnosprawnością. Odbywa się co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami i jest okazją do spotkania osób z różnymi formami niepełnosprawności z całej Polski, a także osób publicznych, polityków, przedstawicieli mediów, firm angażujących się w działania na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Tegoroczna Gala będzie szczególną okazją do podsumowań, ale też wzruszeń i wspomnień – bowiem w tym roku Integracja obchodzi jubileusz 30-lecia swojego istnienia. Hasłem przewodnim wydarzenia będzie „Wdzięczność”.

Dostępna Gala

Gala to jedyne wydarzenie kulturalne o takiej skali (ponad 2 tys. widzów), w pełni dostępne, przystosowane do odbiorców ze szczególnymi potrzebami. Podczas Gali zapewniamy audiodeskrypcję, tłumaczenie na język migowy, pętlę indukcyjną oraz miejsca dostępne dla osób poruszających się na wózkach i słabowidzących. Dla osób, które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w wydarzeniu zapewnimy transmisję online.

Gwiazdy

Wielka Gala Integracji to także niezapomniany wieczór pełen muzyki i dobrej energii! W tym roku na scenie zobaczymy występy Julii Walczyny i Moniki Wójcikowskiej, a muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Enej - polski zespół rockowo – folkowy, założony w 2002 roku w Olsztynie, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Enej ma na swoim koncie sześć autorskich płyt studyjnych, a ich wizytówką są liczne przeboje takie jak „Skrzydlate Ręce” czy  „Tak smakuje życie” i koncerty grane na żywo.

Twórczość plastyczna

Od kilku lat nieodłącznym elementem Gali jest prezentacja i promocja twórczości osób z niepełnosprawnością. Przez cały rok twórcy dodają swoje prace do wirtualnej galerii na stronie tworczosc.integracja.org. Wszystkie je pokażemy na telebimach podczas gali, gdzie zobaczy je zgromadzona w Arenie Ursynów ponad dwutysięczna publiczność oraz wszyscy, którzy będą śledzić Galę online. Dodatkowo uczestnicy gali będą mieli okazję stworzyć wspólnie pracę artystyczną zostawiając swój ślad na tworzonej w czasie rzeczywistym instalacji.

Medale Przyjaciół Integracji

Tradycyjnie, podczas wydarzenia, zostaną wręczone Medale Przyjaciel Integracji. Od 1997 r. są przyznawane organizacjom, firmom i osobom, które wyróżniają się otwartością i wrażliwością oraz działają na rzecz środowiska nie z formalnego obowiązku, lecz w ramach realizacji społecznej odpowiedzialności.

Bezpłatne wejściówki

Bilety na Wielką Galę Integracji można zarezerwować za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Integracji do 6 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Miejsce i czas:

Arena Ursynów, ul. rtm. Witolda Pileckiego 122, Warszawa.

Rozpoczęcie Gali o godz. 17:00, wejście od godz. 16:00.

Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Dofinansowano ze środków: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Partner strategiczny: Bank Gospodarstwa Krajowego

Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

Partnerzy: BNP Paribas, Fundacja LOTTO, Polskie Porty Lotnicze S.A., Peugeot, Polpharma, Coloplast, Fundacja PKO BP

Partner technologiczny: Orange

Patroni medialni: Jedynka PR, niepełnosprawni.pl

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.