Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Stwórz dobry projekt społeczny i wniosek o dotację Ucz się z eduNGO. Skorzystaj z kursu online >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Cała Polska

W zeszłą sobotę, 00:00

9 listopada 2024, 00:00 - 17 listopada 2024, 12:00

Bezpłatne

Tegoroczna edycja konkursu grantowego Małopolska Lokalnie dobiegła końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa od 7 do 17 listopada do godziny 12.00. W roku 2024 zrealizowano 100 inicjatyw Małopolska Lokalnie. W działania projektowe zaangażowanych było wielu mieszkańców, nastąpiły realne zmiany w lokalnych organizacjach i społecznościach. Doceńmy ich zaangażowanie.

Grafika zachęcająca do wybrania najciekawszej inicjatywy Małopolska Lokalnie 2024, czyli głosowania internetowego w konkursie Mamy FIOła na Małopolskę.

Grafika zachęcająca do wybrania najciekawszej inicjatywy Małopolska Lokalnie 2024, czyli głosowania internetowego w konkursie Mamy FIOła na Małopolskę.

Autor/źródło: www.malopolskalokalnie.pl
Reklama

Małopolska Lokalnie to jeden ze sztandarowych projektów Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych i Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, który na stałe wpisał się już w kalendarz konkursów grantowych w Małopolsce. W tym roku świętujemy jego 10-lecie. 

Małopolska Lokalnie daje mieszkańcom województwa małopolskiego narzędzia i wsparcie potrzebne do realizacji ich pomysłów. Dzięki temu grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe mogą łatwiej przekształcić swoje inicjatywy w rzeczywiste projekty, które przyczyniają się do długotrwałych, pozytywnych zmian w regionie.

Tegoroczna edycja konkursu grantowego Małopolska Lokalnie dobiegła końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa do 17 listopada do godziny 12.00. Każdego dnia można oddać 1 głos z jednego urządzenia i jednego IP. 


Dlaczego warto?

 "Małopolska Lokalnie to nie tylko konkurs – to dowód na to, jak wiele można osiągnąć, działając razem. Głosując w Mamy FIO-ła na Małopolskę, masz szansę nie tylko docenić projekty, które poruszają ważne społecznie tematy, ale też poszerzyć swoje horyzonty. To okazja, by odkryć działania, które mogą stać się dla Ciebie inspiracją, a może nawet doprowadzić do nowych partnerstw i współpracy. Każdy głos to krok w stronę wspierania lokalnych inicjatyw i budowania silniejszych więzi społecznych. Dołącz i wybierz projekty, które zasługują na wsparcie. Razem możemy wzmacniać nasze społeczności lokalne" – zachęca Agnieszka Węgrzyn, specjalistka ds. promocji i administratorka generatora grantowego w Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych.


Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszają do udziału w konkursie "Mamy FIO-ła na Małopolskę", czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach Małopolska Lokalnie. 

Sponsorem nagrody głównej w wysokości 1500 zł dla najciekawszej małopolskiej inicjatywy jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Aby wybrać najciekawszą inicjatywę wystarczy:

  1. wejść na stronę pod tym adresem
  2. wybrać najciekawszą inicjatywę
  3. zagłosować,

potwierdzić oddanie głosu klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila.

UWAGA! Link może wylądować w spamie! Głosujący, przez cały okres trwania Konkursu, może głosować wiele razy na wybraną przez siebie Inicjatywę, z tym zastrzeżeniem, że nie więcej niż jeden głos dziennie z jednego adresu IP. Głosowanie trwa do 17 listopada do godziny 12.00.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej.  Więcej informacji o kwestiach technicznych głosowania znajduje się na stronie www.malopolskalokalnie.pl.

Zapraszamy do obserwowania profilu Facebook udziału w wydarzeniu.


Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030, Minister do spraw Pożytku Publicznego oraz ze środków Powiatu Oświęcimskiego, Miasta Kraków, Gminy Kęty, Gminy Chrzanów, Powiatu Myślenickiego i Powiatu Wielickiego. Partner: Województwo Małopolskie i Alexander Mann Solutions Poland

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.