Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Pomogliśmy tysiącom organizacji. Pomożemy i Tobie! Poznaj poradniki i kursy online od eduNGO >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Warsztat NVC "Challenging Anger’s Reputation … anger and the source of inner power"

Reklama
Forte Spaces

Krupnicza 3/2, Kraków, Polska

1 lutego 2025, 11:00

1 lutego 2025, 11:00 - 2 lutego 2025, 17:00

Płatne

Warsztat oparty jest na Porozumieniu bez Przemocy (NVC) i prowadzi go dwójka międzynarodowo-certyfikowanych trenerów NVC - Ian Peatey i Anna Garbacz. Podczas dwóch dni praktycznych ćwiczeń będziesz pracować nad swoją osobistą relacją ze złością i odkrywać sposoby jej konstruktywnego wykorzystania, które wzbogacą życie Data: 1 lutego 2025 od 11:00 do 18:00 oraz 2 luty 2025 od 10:00 do 17:00.

Reklama

Złość jest jednym z najsilniejszych ludzkich doświadczeń i ma złą reputację. Celem tego warsztatu jest zmiana postrzegania złości. Kiedy pozbędziemy się krytycznych myśli, intensywnych doznań fizycznych i impulsu do przemocy (werbalnej lub fizycznej), odkryjemy piękny cel: ochronę potrzeb. Innymi słowy, złość ma na celu zatrzymanie wyrządzania szkody.

Ponieważ złość jest tak potężna, może być wyzwaniem, aby wykorzystać tę siłę w sposób, który nie powoduje dodatkowych szkód. Dwa najczęstsze sposoby radzenia sobie złością – jej tłumienie lub wybuch – rzadko prowadzą do konstruktywnych wyników, które chronią nasze potrzeby.

Podczas tych dwóch dni praktycznych ćwiczeń będziesz pracować nad swoją osobistą relacją ze złością i odkrywać sposoby jej konstruktywnego wykorzystania, które wzbogacą życie.
Warsztat oparty jest na Porozumieniu bez Przemocy (NVC) i prowadzi go dwójka międzynarodowo-certyfikowanych trenerów NVC. Warsztat odbędzie się w języku angielskim. Jeśli potrzebujesz wsparcia tłumaczeniowego, prosimy o informację.

Korzyści / Czego się nauczysz:
● Jak rozpoznawać oznaki złości oraz jak zrozumieć cel złości, który służy życiu
● Transformowania złości przez skontaktowanie się z potrzebami, które się za nią kryją
● Doświadczania większego spokoju i wewnętrznego pokoju w kontekście złości
● Wyrażania swojej złości w sposób, który prowadzi do wzbogacających życie rezultatów
● Jak dostrzec w złości innych ludzi okazję do nawiązania kontaktu

Tematy:
● Złość oparta na potrzebach vs złość oparta na myślach
● Zrozumienie naszych nawykowych reakcji – Tłumienie czy Wyrażanie?
● Taniec złości i inne ćwiczenia służące połączeniu ze sobą
● Praca wewnętrzna – połączenie z energią życiową stojącą za złością
● Pełne wyrażanie złości w sposób, który wzbogaca relacje
● Spotkanie ze złością innej osoby.

O trenerach:
Ian Peatey (Wielka Brytania i Rumunia)
Ian uczył się NVC od Marshalla Rosenberga od 2001 roku. Ukończył certyfikację CNVC w 2008 roku, a w 2023 roku objął funkcję asesora w English Speaking European Assessment Team. Fascynuje go temat złości, ponieważ wszedł w średni wiek z dużą ilością nagromadzonej, nie wyrażonej złości. NVC było dla niego ogromnym wsparciem w odnalezieniu własnego głosu i docenieniu siły tego doświadczenia. Urodził się w Wielkiej Brytanii, jest ojcem 3 dziewczynek. Obecnie mieszka w Rumunii.

Anna Garbacz (Polska)
Ania praktykuje NVC od 2009 roku, a w 2021 roku uzyskała certyfikat trenerki CNVC. Jest doktorką psychologii, mediatorką, trenerką grupową i prowadzi sesje indywidualne. Jest mamą 4 chłopców. Ania lubi doświadczać złości jako sposobu na połączenie z źródłem swojej wewnętrznej mocy, choć czasami nadal bywa to dla niej wyzwaniem. Uwielbia Procesy NVC Dance Floors i podczas warsztatu zaprezentuje Taniec Złości.

Miejsce:
Warsztat odbędzie się w Krakowie w przestrzeni Forte Spaces przy ulicy Krupniczej 3/2.

Język roboczy:
Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim. Istnieje możliwość zorganizowania tłumaczenia na język polski. Jeśli tego potrzebujesz, prosimy o zaznaczenie informacji w formularzu zgłoszeniowym.

Cena:
Zachęcamy do dokonania wpłat w przedziale od 800 PLN do 1200 PLN. Jeśli potrzebujesz większej jasności, sugerowana kwota za udział w warsztacie to 1000 PLN. Środki te pozwolą nam pokryć koszty organizacji warsztatu, takie jak wynajem sali, księgowość oraz wynagrodzenia dla trenerów i organizatorów.
Jeśli masz możliwość finansowego wsparcia i chciał(a)byś nas wesprzeć, sugerujemy wpłatę 1200 PLN lub więcej. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić miejsca dla osób, które mają ograniczone zasoby.
Jeśli sytuacja finansowa stanowi dla Ciebie przeszkodę w uczestnictwie, to jesteśmy otwarci na rozmowę i znalezienie rozwiązania, które pozwoli Ci wziąć udział w warsztacie. W takim wypadku proszę napisz do nas na adres: fundacjainstytutinnowacji@gmail.com.

Formularz zgłoszeniowy:
Prosimy o zgłoszenie się poprzez formularz: https://form.jotform.com/243272455837362
Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się poprzez wiadomość e-mail z potwierdzeniem uczestnictwa oraz danymi do przelewu.

Szczegóły wydarzenia

  • Rodzaj wydarzenia:
    Płatne
  • Początek wydarzenia:
    1 lutego 2025, 11:00
  • Zakończenie wydarzenia:
    2 lutego 2025, 17:00
  • Miejsce:
    Forte Spaces
    Krupnicza 3/2, Kraków, Polska
  • Organizator:
    Fundacja Instytut Innowacji
  • Osoba kontaktowa:
    Pokaż
  • E-mail:
    Pokaż
  • Telefon:
    Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.