Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Rekrutuj, motywuj, rozwijaj Zbuduj zgrany zespół dzięki wiedzy od eduNGO >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Czy jesteśmy „zjadani przez ekrany?”🍴📱 – dyskusja wokół książki

Reklama
Klub Pod Jaszczurami (Sala Teatralna)

Rynek Główny 8, Kraków, Polska

W środę, 18:00 - 20:00

22 stycznia 2025

Bezpłatne

Czy jesteśmy „zjadani przez ekrany?” Zapraszamy na spotkanie dyskusyjne wokół książki „Zjadani przez ekrany”, które odbędzie się 22 stycznia 2025 r. o godz. 18:00 w Klubie Pod Jaszczurami w Krakowie. Wspólnie z gościem specjalnym, o. Tomaszem Grabowskim OP, prezesem Wydawnictwa W drodze, rozmawiać będziemy o wpływie technologii na nasze życie oraz sposobach na odzyskanie równowagi w cyfrowym świecie.

Reklama

Czy jesteśmy „zjadani przez ekrany?” 🍴📱

22 stycznia 2025 r. o godz. 18:00 w kultowym Klubie Pod Jaszczurami w Krakowie odbędzie się wyjątkowe spotkanie dyskusyjne wokół książki „Zjadani przez ekrany” wydanej przez Wydawnictwo W drodze. To doskonała okazja, by zgłębić temat cyfrowej uważności i porozmawiać o tym, jak nowe technologie wpływają na nasze życie.

W erze, w której technologia towarzyszy nam na każdym kroku, ekrany stały się nieodłącznym elementem codzienności. Jednak jak utrzymać zdrowy balans między światem online a offline? Czy potrafimy świadomie korzystać z technologii, nie pozwalając, by przejęła kontrolę nad naszym życiem? Jak dbać o dobrostan psychiczny i fizyczny w świecie pełnym cyfrowych wyzwań?

Podczas wydarzenia będziemy poszukiwać odpowiedzi na te kluczowe pytania. Naszym przewodnikiem po tych zagadnieniach będzie o. Tomasz Grabowski OP, prezes Wydawnictwa W drodze i gość specjalny spotkania. Razem z nim zastanowimy się, jak technologia kształtuje nasze nawyki, relacje i czas wolny, a także jak odzyskać kontrolę nad swoim cyfrowym życiem.

Dlaczego warto przyjść?
To spotkanie to nie tylko promocja książki, ale przede wszystkim inspiracja do świadomego życia w świecie pełnym ekranów. Podczas dyskusji poruszymy praktyczne tematy, takie jak:

  • Jak świadomie podchodzić do korzystania z nowych technologii?
  • Jakie nawyki pomagają znaleźć równowagę w cyfrowym świecie?
  • Jak poukładać życie w zgodzie z wartościami, a nie algorytmami?

Szczegóły wydarzenia:
📅 Data: 22 stycznia 2025 r.
⏰ Godzina: 18:00
📍 Miejsce: Klub Pod Jaszczurami (Sala Teatralna), Rynek Główny 8, Kraków

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestracji: Link do formularza rejestracyjnego.

Przyjdź i weź udział w inspirującej rozmowie o tym, jak technologia może służyć człowiekowi, a nie odwrotnie. Do zobaczenia w Krakowie! 🌟

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Projekt PL – inicjator projektu „Uwaga! Smartfon” oraz Międzynarodowej Konferencji „Uwaga! Smartfon”.

Partnerem wydarzenia jest Wydawnictwo w Drodze, Klub Pod Jaszczurami, Stowarzyszenie Kultury Akademickiej Instytut Sztuki.

Szczegóły wydarzenia

  • Rodzaj wydarzenia:
    Bezpłatne
  • Początek wydarzenia:
    W środę, 18:00
  • Zakończenie wydarzenia:
    W środę, 20:00
  • Miejsce:
    Klub Pod Jaszczurami (Sala Teatralna)
    Rynek Główny 8, Kraków, Polska
  • Organizator:
    Fundacja Projekt PL
  • E-mail:
    Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.