Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Poradnik PDF o sprawozdaniu finansowym za 2024 Praktyczna wiedza i wzory dokumentów. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Centrum Wolontariatu, ul. Szpitalna 5/5

Warszawa, Polska, domofon nr 5, piętro 3

W zeszły piątek, 09:00

28 marca 2025, 09:00 - 13 czerwca 2025, 10:30

Bezpłatne

Serdecznie zapraszamy osoby koordynujące wolontariat w Warszawie na cykl czterech spotkań superwizyjnych. Superwizja jest darmowa i będzie się odbywać raz w miesiącu. Pierwsze spotkanie planujemy na 28 marca.

Autor/źródło: Centrum Wolontariatu

Czym jest superwizja

Superwizja jest formą wsparcia osób pracujących z ludźmi. Dzięki zrozumieniu i wsparciu otrzymywanym od superwizora i innych członków grupy można:

  • rozwiązywać trudności merytoryczne i emocjonalne wynikające z wykonywanej pracy,
  • pogłębiać zrozumienie i wyrażanie swoich emocji i dylematów,
  • wymieniać się doświadczeniami,
  • działać bardziej profesjonalnie,
  • przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu.

Ważne informacje organizacyjne

  • Cykl superwizji obejmuje 4 sesje, które będą się odbywać 28 marca, 25 kwietnia, 23 maja i 13 czerwca zawsze w godz. 9.00-10.30.
  • Grupa superwizyjna ma charakter zamknięty, czyli od pierwszego do ostatniego spotkania uczestniczą w niej te same osoby, co pozwala poczuć się komfortowo i bezpiecznie.
  • Pierwsze spotkanie odbędzie się stacjonarnie w siedzibie Centrum Wolontariatu przy ul. Szpitalnej 5/5 (domofon nr 5, piętro 3). O formule kolejnych spotkań (stacjonarnie/online) uczestnicy zdecydują wspólnie.
  • Superwizję poprowadzi Monika Bełdowska - od 20 lat związana z Centrum Wolontariatu, mająca doświadczenie w tworzeniu i realizowaniu projektów z udziałem wolontariuszy, od kilku lat superwizująca osoby koordynujące ich pracę.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie jest finansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy w ramach realizacji projektu "Ochotnicy warszawscy". Bezpośrednim realizatorem oferty wsparcia dla organizatorów wolontariatu jest Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu.

Szczegóły wydarzenia

  • Rodzaj wydarzenia:
    Bezpłatne
  • Początek wydarzenia:
    W zeszły piątek, 09:00
  • Zakończenie wydarzenia:
    13 czerwca 2025, 10:30
  • Miejsce:
    Centrum Wolontariatu, ul. Szpitalna 5/5
    Warszawa, Polska
    domofon nr 5, piętro 3
  • Organizator:
    Stowarzyszenie "Centrum Wolontariatu"
  • Osoba kontaktowa:
    Pokaż
  • E-mail:
    Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.