Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Robisz plany na Nowy Rok, nie zapominaj o legalnym oprogramowaniu!!!

Reklama
Stowarzyszenie Bank Drugiej Ręki
14 listopada 2018, 16:41
14 listopada 2018, 16:41 - 2 grudnia 2019, 23:59
Bezpłatne

Technologie non-profit: Planujesz wydatki organizacji na przyszły rok? Nie zapomnij o oprogramowaniu!

Reklama

Jeżeli potrzebujesz legalnego oprogramowania komputerowego dla swojej organizacji, przystąp do Programu Technologie non-profit Stowarzyszenia Bank Drugiej Ręki i otrzymaj dotacje na oprogramowanie i nie zapomnij o wpisaniu tego do projektu.

Program Technologie non-profit jest skierowany do organizacji pozarządowych i wybranych placówek non-profit sektora państwowego. Biorąc udział w Programie organizacje mogą otrzymać dotacje na oprogramowanie komputerowe firmy Microsoft i sprzęt sieciowy Cisco, a także po promocyjnych cenach zakupić oprogramowanie księgowe Lefthand. Zasady kwalifikacji i więcej o Programie na stronie www.technologie.org.pl.

Aby dostać dotacje na oprogramowanie Microsoft, sprzęt sieciowy Cisco i zakupić Lefthand wystarczy zarejestrować się na stronie www.technologie.org.pl i przesłać do nas dokumenty rejestracyjne: KRS i statut organizacji na adres technologie@bdr.org.pl

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
14 listopada 2018, 16:41
Zakończenie wydarzenia:
2 grudnia 2019, 23:59
Miejsce:
Stowarzyszenie Bank Drugiej Ręki
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.