Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Porady i wzory do zastosowania od ręki  Nowy poradnik o RODO. Kup w promocji >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Pomyślne starzenie - co możemy zrobić dla Polskich Seniorów

Reklama
Centrum Konferencyjne Ogrodowa 58

Warszawa, Polska

za miesiąc

29 października 2025, 09:00

Bezpłatne

📢 Fundacja SeniorApp od kilku miesięcy pracuje nad niezwykle ważną publikacją – 5. edycją raportu „Ocena potrzeb w zakresie wsparcia dla Seniorów w Polsce”. 🗓 Już 29.10 odbędzie się premiera raportu, podczas której: ✅ omówimy kluczowe wnioski, ✅ odbędą się panele eksperckie i debaty, ✅ wspólnie zastanowimy się nad przyszłością systemu wsparcia dla Seniorów w Polsce Udział jest darmowy, więcej szczegółów na stronie seniorapp.pl/premiera25

KONFERENCJA ,,POMYŚLNE STARZENIE - CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA POLSKICH SENIORÓW?’’

KONFERENCJA ,,POMYŚLNE STARZENIE - CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA POLSKICH SENIORÓW?’’

Autor/źródło: seniorapp.pl
Reklama

Raport „Ocena potrzeb w zakresie wsparcia dla seniorów w Polsce” to cykliczne badanie diagnozujące najważniejsze wyzwania i potrzeby osób starszych. Stanowi on cenne źródło wiedzy dla instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i samorządów, które planują polityki senioralne oraz lokalne programy wsparcia. Jego znaczenie wynika z faktu, że powstaje na podstawie bezpośrednich opinii i doświadczeń samych seniorów, dzięki czemu ukazuje realne problemy i oczekiwania tej rosnącej grupy społecznej.

Podczas wydarzenia "POMYŚLNE STARZENIE - CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA POLSKICH SENIORÓW?" wspólnie z ekspertami porozmawiamy o możliwościach ulepszenia jakości życia Polskich Seniorów. 

Podczas wydarzenia planowane są 4 debaty tematyczne:

  • Zdrowie 
  • Jakość życia 
  • Życie społeczne
  • Cyfryzacja

Na zakończenie wydarzenia planowana jest sesja pytań i odpowiedzi z Księdzem Adamem Bonieckim. 

Więcej informacji o wydarzeniu seniorapp.pl/premiera25

Rejestracja na wydarzenie - seniorapp.pl/rejestracja25

Szczegóły wydarzenia

  • Rodzaj wydarzenia:
    Bezpłatne
  • Początek wydarzenia:
    29 października 2025, 09:00
  • Zakończenie wydarzenia:
    29 października 2025, 15:00
  • Miejsce:
    Centrum Konferencyjne Ogrodowa 58
    Warszawa, Polska
  • Organizator:
    Fundacja SeniorApp
  • Osoba kontaktowa:
    Pokaż
  • E-mail:
    Pokaż
  • Telefon:
    Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.