Reklamuj się w ngo.pl – tu są Twoi odbiorcy! Baner, mailing, newsletter, artykuł promowany. Sprawdź >
Warsztat: Cyfrowy dobrostan w NGO - jak mądrze korzystać z technologii w pracy zespołu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Puławska 457, Warszawa, Polska
za 9 dni
20 listopada 2025, 10:00
Bezpłatne
Warsztat z Kamilem Śliwowskim na jeden z najważniejszych (choć wciąż niedocenianych) tematów ostatnich miesięcy. Koniec roku to najlepszy czas, aby wreszcie pomyśleć o dobrostanie swoim i swojego zespołu.
Praca w trzecim sektorze nie jest łatwa: to duży stres, zmienność warunków, niepewność przyszłości, komplikacje w projektach. A jednocześnie tempo życia stale rośnie. Dziś dostrzegamy już wyraźnie symptomy wypalenia i kryzysy. Czy możemy coś z tym zrobić? Zacznijmy od czegoś prostego i praktycznego zarazem.
W trakcie warsztatów dowiesz się:
- Jak dbać o higienę cyfrową w zespole?
- Jak dbać o higienę cyfrową prywatnie?
- Jak ograniczyć cyfrowe dystrakcje na sprzęcie oraz za pomocą własnych nawyków?
- Co to jest praca głęboka?
- Jak przeciw nam działa współczesna ekonomia uwagi?
Podczas warsztatów przećwiczymy zarówno zmiany ustawień naszych urządzeń oraz przedyskutujemy dopasowane do indywidualnych i zespołowych możliwości plany zmiany nawyków. To są realne działania, które możesz wdrożyć już w dniu warsztatów i wyraźnie poprawić dobrostan swój i zespołu.
Kto prowadzi? Kamil Śliwowski, trener kompetencji cyfrowych. Ponad dekadę działał w ruchu na rzecz otwartych zasobów wiedzy: Creative Commons. Od kilkunastu lat związany z trzecim sektorem, współpracuje z Fundacjami Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Panoptykon, Szkoła z Klasą. Tworzy kursy e-learningowe i pisze newsletter poświęcony trendom i technologiom w edukacji (otwartezasoby.pl/newsletter). Na co dzień projektuje kursy e-learningowe o zielonych i cyfrowych kompetencjach w INCO Academy.
Dodatkowo: każda organizacja, której przedstawicielka lub przedstawiciel wezmą udział w warsztatach otrzyma dodatkowo 5 godzin indywidualnych konsultacji na tematy związane z cyfryzacją.
Skąd te warsztaty? Jako Fundacja Digital Creators prowadzimy projekt Mapa Rozwoju Cyfrowego NGO. W jego ramach mamy możliwość zorganizowania dla Was sześciu praktycznych spotkań z ekspertami rynku, który wyróżnia to, że doskonale rozumieją potrzeby NGOs. Pełna lista warsztatów znajduje się tutaj: https://maparozwoju.ngo/warsztaty/otwiera się w nowej karcieotwiera się w nowej karcie
Uwaga! To nie szkolenie, a praktyczny warsztat. Stawiamy na niewielkie grupy, dlatego miejsca szybko się wyczerpują.
Szczegóły wydarzenia
-
Rodzaj wydarzenia:Bezpłatne
-
Początek wydarzenia:20 listopada 2025, 10:00
-
Zakończenie wydarzenia:20 listopada 2025, 16:00
-
Miejsce:Digital Knowledge Village
Puławska 457, Warszawa, Polska
-
Organizator:Fundacja Digital Creators
-
Osoba kontaktowa:Pokaż
-
E-mail:Pokaż
-
Telefon:Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.